Віктор Дробиш: Біографія композитора

З творчістю відомого радянського та російського композитора та продюсера Віктора Яковича Дробиша знайомий кожен меломан. Він писав музику багатьом вітчизняних виконавців. У списку його клієнтів – сама Прімадонна та інші відомі російські виконавці. Також Віктор Дробиш відомий своїми різкими коментарями на адресу артистів. Він – один із найбагатших продюсерів. Продуктивність розкручування зірок у Віктора Яковича просто зашкалює. Усі співаки, які працюють із ним, періодично стають володарями найпрестижніших музичних нагород.

оголошення

Юні роки артиста

Батьки артиста родом з Білорусі, але своє дитинство хлопчик провів у Пітері, де з'явився на світ влітку 1966 року. Сім'я Віктора була середньостатистичною, без особливих привілеїв та заробітків. Але на безбідне життя цілком вистачало. Папа Віктора займався токарною справою, мама лікарка однієї з районних лікарень. З самого дитинства хлопчик цікавився музикою, не так співом, як грою на музичних інструментах. Коли маленькому Віктору виповнилося п'ять років, він попросив батьків купити йому піаніно. За мірками того часу музичний інструмент коштував стільки, як і непоганий автомобіль. Мати була категорично проти. Батько ж позичив гроші і незважаючи ні на що здійснив мрію сина.

Навчання музичному мистецтву

Віктор Дробиш годинами безперервно засиджувався за фортепіано і самостійно навчився грати. Батьки, які весь час пропадали на роботі, ніяк не могли відвести дитину до музичної школи. Одного дня шестирічний Вітя сам пішов туди і попросився, щоб його записали в учні. Спочатку хлопчик був повністю захоплений музикою. Але за кілька років почав захоплюватися футболом, мріяв підкорити космос або стати відомим винахідником. Але тато твердо стояв на своєму і стверджував, що син має здобути музичну освіту. В результаті хлопець з відзнакою закінчив музичну школу і в 1981 році успішно склав вступні іспити до Петербурзької консерваторії.

Віктор Дробиш та гурт «Земляни»

Свою творчу діяльність Віктор Дробиш розпочинав як естрадний виконавець. Гарного, атлетичного блондина з блакитними очима запросили працювати до групи «земляни» як клавішник. За кілька років музикант-початківець об'їздив з колективом весь Радянський Союз. Але невдовзі «Земляни» розпалися. Гітарист Ігор Романов (який і взяв Дробиша до групи) вирішив не впадати у відчай і запропонував Дробышу створити новий колектив. Віктор підтримав ідею друга. Так з'явився новий музичний проект під назвою «Союз».

Віктор Дробиш: Біографія композитора
Віктор Дробиш: Біографія композитора

Група гастролювала не лише країною. Учасникам навіть вдавалося виїжджати із концертами за кордон. Особливо часто їх запрошували до Німеччини, де Дробышу вдалося зав'язати потрібні та корисні знайомства із впливовими людьми із шоу-бізнесу.

Творчість Дробыша за кордоном

Наприкінці 1996 року Дробиш та кілька його близьких друзів переїжджають до Німеччини. Рішення далося нелегко, але там для хлопців відкривалися інші можливості. Віктор починає займатися продюсерською діяльністю. Виходило це у музиканта зовсім непогано. Через деякий час Віктор продюсував кілька німецьких музичних гуртів. Серед них – популярний колектив Culturelle Beat, а також інші колективи. 

Розвивати далі музичну діяльність у Німеччині Дробыш не хотів. Він вирушив до Фінляндії. Користуючись уже деякою популярністю, чоловік легко влаштувався на російсько-фінській радіостанції «Супутник», а в майбутньому очолив її, ставши віце-президентом. Також у цій країні Дробиш уславився своїм хітом «Da-Di-Dam». А в Німеччині цей трек навіть отримав одну із найпрестижніших музичних нагород – «Золотий диск».

Запрошення на російську "Фабрику зірок"

Віктор Дробиш знову з'являється у російському шоу-бізнесі 2004 року. Друг по цеху, Ігор Крутой, запропонував йому взяти участь у телепроекті «Фабрика зірок 4». Дробыш погодився, і так перейнявся участю та симпатією до молодих талантів, що після завершення проекту створив авторський продюсерський центр. Мета його створення – допомога співакам-початківцям, серед яких також були і учасники проекту. 

Через два роки артист очолив це шоу. Він обійняв посаду генерального продюсера «Фабрики зірок 6». У 2010 році ним була створена всіма відома «Національна музична корпорація». Організація на чолі з музикантом часто публічно скандалила із так званими акулами шоу-бізнесу, обстоюючи права молодих виконавців. Через подібну сварку (обстоюючи групу «Челсі») Дробиш був змушений залишити телепроект «Фабрика зірок».

Повернення Дробиша на батьківщину

З 2002 року Віктор Дробиш знову працює з вітчизняними зірками. Відстань не супроводжує плідну співпрацю. Тому музикант вирішує переїхати до Росії. Спочатку він пише музику для дочки Примадонни та Валерії. Пісні одразу ж стають хітами. Поступово до талановитої людини зірки починають ставати в чергу. Федір Шаляпін, Стас П'єха, Володимир Пресняков та Наталія Подільська також розпочинають співпрацю з Дробишем. У 2012 році Росія займає другу позицію на «Євробаченні». «Буранівські бабусі» виконали там пісню «Party for Everybody», написану Віктором.

Молодий співак Олександр Іванов, який виступає під сценічним ім'ям IVAN, з 2015 року став черговим підопічним Дробыша-продюсера. Варто зауважити, що наставник активно працює над розкручуванням нового проекту. Пісні IVAN дійсно популярні. У 2016 році молодий співак також взяв участь у «Євробаченні», але тільки від країни Білорусі.

Наступні проекти

Знаменитість ніколи не стоїть на місці та по-справжньому намагається розвивати вітчизняну музичну культуру. З 2017 року він починає продюсування телепроекту «Нова фабрика зірок». А наступного року артист відкриває унікальну за своїм тиром онлайн-академію під назвою «Формуза зірки». Тут він навчає молодих виконавців азам та премудростям розвитку творчої діяльності. Учні академії самостійно створюють музичні треки та навчаються просувати їх. Як лекторів і тьюторів тут виступають відомі російські зірки – співаки, актори, продюсери.

У 2019 році Дробишем був організований грандіозний сольний концерт свого друга, Миколи Носкова. Співак довгий час не з'являвся на сцені через перенесений інсульт.

Віктор Дробиш: Біографія композитора
Віктор Дробиш: Біографія композитора

Віктор Дробиш: скандали та судові справи

Артист відомий своїми різкими висловлюваннями у бік деяких зірок. Тривалий час мас-медіа спостерігали за судовим розглядом між Дробишем та Настасією Самбурською, у якої було підписано контракт із продюсерським центром композитора. Актриса та співачка подала позов на Дробиша та звинуватила його у бездіяльності щодо її розкрутки. Після кількох судових засідань Самбурської було відмовлено у задоволенні її вимог (повернення грошей та розірвання контракту). Надалі продюсер подав зустрічний позов, вимагаючи від Настасії повернення 12 млн рублів, які він витратив на просування її проекту.

2017 року на одному з каналів Дробиш прокоментував діяльність Ольги Бузової. Він вважає, що вона не має голосу, харизми та артистичності. Артистка ніяк не відреагувала на образи, просто у своєму Інстаграмі попросила композитора не набивати собі популярність за рахунок її діяльності.   

Віктор Дробиш: Біографія композитора
Віктор Дробиш: Біографія композитора

Віктор Дробиш: особисте життя

Своє життя, яке не стосується музики, знаменитість не приховує, але й не намагається сильно афішувати. Відомо, що зараз Дробыш разом із дружиною проживає у своєму заміському будинку під Москвою. Як справжній російський чоловік, Віктор пристрасно захоплюється хокеєм, а також футболом.

Щодо відносин, то Дробиш одружений вдруге. Першою дружиною композитора стала творча особистість – поетеса Олена Стюф. Жінка була уродженкою Фінляндії. Варто зауважити, що у статус чоловіка Віктор вступив у досить ранньому віці – 20 років. У пари народилося два сини – Валерій та Іван. Коли чоловік перебував у Фінляндії, Олена всіляко підтримувала чоловіка щодо розвитку її творчості. Але після повернення Віктора до Москви відносини пари розладналися. Як стверджують самі колишні подружжя, вони не витримали випробування відстанню. 2004 року вони офіційно розлучилися. Але зараз Віктор і Олена дружать. Їхні спільні сини працюють разом із Дробишем.

Свою нинішню дружину Тетяну Нусінову Віктор зустрів через три роки після розлучення. Вони познайомились у спільних друзів. Почуття так накрили композитора, що після кількох тижнів романтичних зустрічей він запропонував дівчині руку і серце. У пари також народилися діти – син Даниїл та дочка Лідія. Також Таня має сина від першого шлюбу. За словами дружини, Дробиш - ідеальний сім'янин, дбайливий чоловік і хороший батько, який втілює в життя всі забаганки своїх діток. 

Віктор Дробиш зараз

Слід зауважити, що Дробіш – особистість максимально медійна. Його можна побачити у масі телевізійних музичних проектів. Він їх або продюсує, або ж виступає суддею, тренером або учасником. Багато телешоу стають у чергу за згодою артиста взяти участь у них як гість. 

https://youtu.be/Pj8-Q_3EWFk

У програмі «Мій герой» (2020) Віктор Якович дав відверте інтерв'ю, де торкнулися не лише творчі, а й особисті теми. Незабаром він постав перед глядачами як суддя у популярному музичному проекті «Суперстар».

оголошення

У 2021 у програмі «Доля людини» композитор дуже емоційно подякував Аллі Пугачовій за допомогу на початку його творчого шляху. На передачі була і дружина композитора, яка також повідомила чимало цікавих фактів про свого чоловіка.

наступне повідомлення
Еліна Чага (Еліна Ах'ядова): Біографія співачки
Пн Лют 21 , 2022
Еліна Чага – російська співачка та композитор. Масштабна популярність прийшла до неї після участі у проекті «Голос». Артистка регулярно випускає соковиті треки. Частина шанувальників люблять спостерігати за дивовижними зовнішніми трансформаціями Еліни. Дитячі та юнацькі роки Еліни Ах'ядової Дата народження артистки – 20 травня 1993 року. Своє дитинство Еліна провела на […]
Еліна Чага (Еліна Ах'ядова): Біографія співачки