Mayot (Майот): Біографія артиста

Mayot – один із найяскравіших представників нової школи репу на території Російської Федерації. Треками Майот захоплюється OG Buda, а у цього репера безперечно гарний смак. А ще респект фрешмена кинув сам Моргенштерн. Mayot голосно заявив про себе 2020-го, і навіть пандемія коронавірусної інфекції не змогла вкрасти його успіх.

оголошення

Довідка: Фрешмен – на сленгу це слово означає «новачок», тобто людину, яка щойно стала займатися якоюсь справою.

Дитячі та юнацькі роки Артема Нікітіна

Дата народження реп-виконавця 2 лютого 1999 року. Його дитячі роки пройшли у провінційній Тюмені (Росія). Він ріс у звичайній родині. Батьки – до творчості мають найвіддаленіше відношення. Глава сімейства реалізував себе як учитель фізкультури. Про маму – відомостей немає.

Вільний час Артем проводив по-різному. Але найчастіше він «гасив» у компанії хлопців. Вони часто хуліганили та були задіяні у дрібних вуличних розбірках. Також Нікітін відвідував різні спортивні секції: бокс, карате, тхеквондо. А ще він грав на гітарі, цитуємо:

«Я ріс неймовірно музичною дитиною. У моїй шафі лежала гітара. Коли батько заходив до мене в кімнату, то казав: "Не відволікайся, не відволікайся". А я діставав гітарку, бренчав…».

Рання біографія Микита – таємниця, вкрита мороком. Єдине, що вдалося з'ясувати, що любов до музики з'явилася у підлітковому віці. Інші факти з дитинства реп-виконавця не відомі. Також не зрозуміло, чи має Артем вищу освіту. Але, найімовірніше, він вважав за краще займатися музикою, оскільки в одному з інтерв'ю сказав, що «пропускав шарагу».

Творчий шлях Mayot

На одній із тусовок молодик почав читати під біт. Один із друзів зазначив: «Чуєш, у тебе непогано виходить. У моїх друзів є студія звукозапису вдома. Давай ми тобі запишемо трек чітко ...». Так Майот виявився у того самого друга, який допоміг записати трек, а після хлопці стали єдиним цілим.

Серйозна частина творчої біографії розпочалася з того, що він увійшов до складу Melon Music. До речі, лейбл сформувався на території Тюмені, але згодом вони обросли популярністю і перебралися до Москви. Першу популярність він отримав після релізу платівки Scum Off the Pot.

Однак по-справжньому привернути увагу шанувальників вуличної музики йому вдалося в 2020 році. Фрешмен презентував мега-круту новинку. Йдеться про лонгплей Ghetto Garden. На фітах Feduk, OG Buda, Thrill Pill та колеги по об'єднанню Melon Music. Збірку очолило 10 неймовірних композицій.

До речі, деякі треки були удостоєні особливої ​​уваги та потрапили до топ музичних чартів. На особливу увагу заслуговують композиції «Море» (за участю Федука) і «Торчі» з (за участю OG Buda). Через три дні після релізу стало відомо, що альбом Mayot потрапив до топ-3 Apple Music.

Наприкінці вересня він взяв участь у цікавому колабі. Matxx, OG Buda, Mayot та Polyana порадували випуском треку «Черговий випадок». Новинку палко зустріли шанувальники.

2020 був завершений релізом ще одного студійника. Збірка артиста отримала назву «Заправка кид». До речі, трек аркуш альбому відкриває композиція «Ялинка», що особливо потішило шанувальників, оскільки вони отримали «подаруночок» від Майота практично перед настанням Нового року. На цей раз репер вирішив обійтися без гостьових куплетів. 8 шикарних робіт так просять у плей-лист.

Mayot (Майот): Біографія артиста
Mayot (Майот): Біографія артиста

Час плідної творчості репера

У 2021 році він взяв участь у записі альбому Fendiglock (фрешмен із Німеччини). До речі, після прем'єри лонгплею багато хто порівняв стиль подачі музичного матеріалу артистів, дійшовши висновку, що вони схожі.

Кінець березня того ж року ознаменувався виходом альбому "Заправка Кід-2". Психоделічний Майот із дотепними панчами та оригінальним стилем – саме таким він постав у новій платівці. І, так, багато шанувальників відзначили, що цей лонгплей на порядок кращий за попередню платівку. У квітні відбулася прем'єра кліпу "Лондон".

Наприкінці квітня стався цікавий колаб між OG Buda та Mayot. Реп-виконавці випустили сингл «Ласкаво просимо». Також репери анонсували спільний альбом. Обкладинку вище представленого синглу прикрасило спільне фото артистів обіймати (нічого особистого).

Травень відзначився виходом реміксу Cristal & МОЄТ. У «переспіві» на трек Моргенштерна взяли участь Soda Luv, OG Buda, Mayot та Blago White. Пізніше на композицію відбулася прем'єра кліпу. Реп-виконавець «засвітився» ще кількома треками інших артистів.

Mayot: подробиці особистого життя репера

Реп-виконавець полягає у відносинах з дівчиною, яка підписана в Instagram як Inst Rina. Вона веде свій блог та займається танцями. Пара багато часу проводить разом. У серпні Mayot та Inst Rina стали гостями шоу GQ Russia.

Цікаві факти про реп-виконавця Mayot

  • Він багато співає про наркотики, але каже, що в піснях заборонених препаратів значно більше, ніж у житті.
  • Список улюблених композицій очолюють треки: Оу74 ft «Тріагрутрика» "Місто диму", SahBabii Purple Ape, DaBaby Go First.
  • Молодий артист має свій мерч.
Mayot (Майот): Біографія артиста
Mayot (Майот): Біографія артиста

Mayot: наші дні

Наприкінці серпня 2021 року відбулася прем'єра кліпу «Не про північ» (за участю Yungway та Sqweezey). Приблизно в той же час шанувальники дізналися, що Майот та інші цікаві фрешмени вирушили в спільне турне. Вони анонсували концерти в Україні, Росії, Білорусії. В анонсі було сказано: «Найяскравіші учасники трепу об'єдналися».

Вже у вересні реп-виконавець випустив відеороботу Mixtape. Того ж місяця White Punk та Майот презентували кліп «Мимо». Через три дні відеографія поповнилася роликом Windows (за участю Seemee). Далі хлопці з Melon Music випустили збірку треків Mod (Vol. 5). У записі архівної платівки взяв участь Майот.

оголошення

У 2022 році Mayot і Seemee презентували нереально круту "речу" - альбом Scum Off the Pot 2. На фітах - Сідоджі Дубоshit, OG Buda, Scally Milano та Bushido Zho. Нагадаємо, що реліз першої частини відбувся три роки тому.

наступне повідомлення
Вікторія Сміюха (VIKTORIA): Біографія співачки
Пн Січ 17 , 2022
Вікторія Сміюха – популярна українська співачка, екс-учасниця колективу "НеАнгели". Вона набула значної ваги в українському шоу-бізнесі завдяки роботі в дуеті, але у 2021 році шляхи Катерини Сміюхи та її напарниці по групі Слави Камінської – розійшлися. Новина викликала небувалий резонанс серед шанувальників творчості колективу. Більшість слухачів із жалем сприйняли інформацію […]
Вікторія Сміюха (VIKTORIA): Біографія співачки