OG Buda (ОДжі Буда): Біографія артиста

OG Buda – виконавець, автор пісень, музикант, учасник творчих об'єднань RNDM Crew та Melon Music. Він тягне за собою шлейф одного з найпрогресивніших реперів Росії.

оголошення

Ще кілька років тому він був у тіні свого друга – репера Федука. Буквально за рік Ляхов перетворився на самодостатнього артиста, який веде за собою юрбу шанувальників. Сьогодні, OG Buda – один із найяскравіших представників так званої нової школи репу. 

Дитячі та юнацькі роки артиста

Григорій Олексійович Ляхов (справжнє ім'я артиста) народився 10 січня 1994 року. Географія місць, де успіх пожити майбутній кумир мільйонів, неймовірно різноманітна. Батьківщиною репера стало провінційне російське містечко - Тюмень.

Незабаром після народження Георгія батьки переїхали до Будапешту. Переїзд у чужу країну не заважав сім'ї навідуватись до родичів до Росії. Георгій згадав про те, що переїзд був швидше вимушеним заходом, ніж необхідністю. За словами реп-виконавця у батька почалися серйозні проблеми із законом, які вимагали від нього вжиття серйозних та рішучих заходів.

Життя у столиці Угорщини займало хлопця. Зараз він згадує, що завжди був від своїх однолітків на кілька кроків уперед. У Будапешті він відвідував одну з російських шкіл при посольстві.

До речі, Георгія з юних років відрізняв не найпоступливіший характер. Його сміливо можна було зарахувати до важких підлітків. Вчителі не могли знайти до хлопця підхід, та й він не прагнув бути добрим хлопчиком. Якось його навіть відрахували з навчального закладу. У всьому виною – фізична наруга над учителем.

Директор школи пом'якшав, і атестат Григорій таки отримав. Після закінчення навчального закладу Ляхов влаштувався працювати барменом. Незважаючи на те, що він працював в одному з найкращих навчальних закладів міста – у нього залишилися найнеприємніші спогади про це місце.

OG Buda (ОДжі Буда): Біографія артиста
OG Buda (ОДжі Буда): Біографія артиста

На окрему увагу заслуговує той факт, що йому вдалося зберегти найтепліші стосунки зі своєю мамою. До речі, вона підтримує Григорія і намагається не пропускати концерти сина.

Творчий шлях OG Buda

Одним із головних дитячих захоплень Григорія стала музика. Він заслуховувався піснями, які сьогодні вважають класикою. У навушниках хлопця часто звучали треки 50 Cent, Eminem, Касти, Ринкових відносин.

Вже у восьмирічному віці він написав перший музичний твір. Звичайно, тоді Ляхов не думав про професійну кар'єру музиканта, але завдяки підтримці творчого об'єднання RNDM Crew його плани різко змінилися.

Щодо вибору творчого псевдоніма, то в даному випадку все виявилося максимально просто та зрозуміло для шанувальників. Свій вибір реп-виконавець пояснив так:

«OG – це Original Gangsta. Я — чувак із вулиць, мене так називали мої друзі, і я вже давно звик до такої прізвиська. Buda – це район у Будапешті. У цьому місці я прожив понад 15 років».

Старт професійної кар'єри реп-виконавця

Старт професійної кар'єри реп-виконавця розпочався у 2017 році. Саме цього року він порадував шанувальників «вуличної музики» випуском треку 1000 Freestyle (за участю MATX). Творчість новачка на «ура» прийняли шанувальники. Далі він представив сингли: «Serebro», «Монета», «Курю і згадую» (за участю Lil Melon), «Божеволію» (за участю FEDUK) і «Що робиш сумнівною? / Я тобі **ну» (за участю Lil Melon).

OG Buda (ОДжі Буда): Біографія артиста
OG Buda (ОДжі Буда): Біографія артиста

На хвилі популярності він поповнив дискографію треками: «8:40», «Lil Hoe» (за участю lil krystalll), «Ти не куриш» (за участю Платини), «Біг бій» (за участю Платини, lil krystalll та FEDUK ), «Вирнув з Марвела» (за участю Кравця). Того ж року його дискографія поповнилася міні-пластинкою, яка отримала назву «Солодких снів» (разом із Платиною).

Подробиці особистого життя артиста

Донедавна особисте життя Григорій було вкрите таємницями та загадками. 2019 року він зізнався шанувальникам, що пов'язав своє життя з дівчиною на ім'я Крістіна. Саме вона і стала причиною його повернення до рідного міста.

На початку весни 2021 стало відомо про те, що пара розлучилася. Христина виявилася набагато «балакучішою» колишнього хлопця. Вона розповіла про те, що Оджі Буда виявився їй не вірним.

Цікаві факти про реп-виконавця

  • Сьогодні він заслуховується треками Young Thug та Playboy Carti.
  • На думку шанувальників, до найкращих робіт репера входить трек «Бандит».
  • Григорій – активний мешканець соцмереж. Наприклад, на його Instagram підписано понад мільйон користувачів.

OG Buda: наші дні

2019 – не залишився без музичних новинок. Цього року відбулася прем'єра альбому, який отримав назву «ОЗУ сіті». Треки платівки отримали максимум позитивних відгуків не лише від шанувальників, а й від авторитетних реп-виконавців.

У 2020 році Оджі Буда порадував «фанів» прем'єрою синглів «Джонні Д» (за участю White Punk), «Діїбо» (за участю Polyana), «Трафік», «На кортах» (за участю 163ONMYNECK та FEARMUCH).

Через рік репер випустив музичні твори «Втратив себе» (за участю Тіми Білоруських), «Неправильно» (за участю LOVV66), «Ласкаво просимо» (за участю MAYOT). 2021 – приніс шанувальникам кілька повноформатних збірок. Йдеться про платівки Sexy Drill, FreeRio та TBA (спільно з MAYOT).

оголошення

Наприкінці червня 2021 року ОДжі Буда, разом із репером Єгором Крідом представили меломанам спільний трек Новинка отримала назву «Здрастуйте». На композицію було знято ще й кліп, режисером якого виступив Льоша Рожков.

наступне повідомлення
Filatov & Karas (Філатов та Карась): Біографія групи
Сб Лип 24 , 2021
Filatov & Karas – музичний проект із Росії, який сформувався у 2012 році. До цьогорічного успіху хлопці йшли довго. Зусилля музикантів довго не давали результатів, проте сьогодні роботами хлопців активно цікавляться, і цей інтерес вимірюється багатомільйонними переглядами на відеохостингу YouTube. Історія створення та склад гурту Filatov & Karas «Батьками» колективу […]
Filatov & Karas (Філатов та Карась): Біографія групи