Korn (Корн): Біографія групи

Група Korn є однією з найпопулярніших нью-метал команд, що вийшли із середини 90-х.

оголошення

Їх по праву називають батьками нью-металу, адже вони поряд з Deftones першими розпочали модернізацію вже трохи набридлого та застарілого хеві-металу. 

Група Korn: початок

Хлопці вирішили створити свій проект за допомогою злиття вже існуючих двох груп – Sexart та Lapd. Другі на момент зустрічі вже були досить відомими у своїх колах, тому Джонатан Девіс, засновник Sexart та нинішній вокаліст Korn, був радий такому розкладу речей. 

Перший однойменний альбом вийшов у 1994 році, і гурт відразу ж розпочав концертну діяльність. На той час такі засоби як інтернет, телебачення та преса були недоступні для просування музики.

Тому музиканти популяризували творчість через концерти, а також завдяки популярнішим колегам. Славу та успіх чекати довго не довелося. Нью-метал був чимось абсолютно новим, тому фан-база стрімко зростала, і вже за два роки почався запис другого студійного альбому.

Korn (Корн): Біографія групи
Korn (Корн): Біографія групи

Вихід альбому "Life Is Peachy" справив прямо-таки фурор. У гурту з'явилася справжня популярність, почалися записи з іншими відомими рок-бендами, а пісні стали використовувати як саундтреки до фільмів та комп'ютерних ігор.

Третій альбом під назвою Follow the Leader показав і фанатам гурту, і їхнім ненависникам, що Korn не такі зухвалі та безсердечні, як про них часто відгукувалися.

Історія про хлопчика, що хворіє на рак, змусила групу приїхати до нього. Планувався лише короткостроковий візит, який пізніше затягнувся на цілий день і вилився в нову пісню Justin.

Під час туру на підтримку альбому було організовано зустрічі з фанатами для живого спілкування. 

Нескладно здогадатися, що альбом став комерційно успішним та отримав безліч нагород, включаючи MTV Video Music Awards.

Період запису та випуску альбому «Issues» ознаменувався двома важливими фактами: виступом у театрі Apollo та створенням їх відомої мікрофонної стійки.

Концерт у театрі був досить масштабним, до того ж це був перший рок-гурт, який виступив там, та ще й з оркестром.

А ось для створення стійки довелося звернутися до професійного художника, щоби той продумав дизайн. Чекати на неї довелося чимало, але фанати змогли оцінити цей витвір під час туру на підтримку наступного альбому – «Untouchables».

Період творчого застою

П'ята студійна робота не була такою ж успішною, як попередні чотири. Виправданням стало поширення пісень у мережі Інтернет. Однак сам альбом був прийнятий досить тепло, хоч він і відрізнявся за звучанням від ранніх робіт гурту.

Після виходу альбому, гурт покинув гітарист Хед. Без нього було випущено кілька альбомів. Потім гурт змінив ще й барабанщика. На зміну Девіду Сільверії прийшов Рей Лузьє. Група після короткої перерви на сторонні проекти розпочала запис роботи «Korn III: Remember Who You Are».

Група Корн: і знову зліт

У 2011 році стався по-справжньому переломний момент у звучанні гурту. Дабстеп альбом The Path of Totality викликав шквал емоцій і бурю обурення у фанатів. Адже всі чекали на традиційне жорстке звучання, а отримали сучасний електронний мікс. Але це не завадило Korn успішно продовжити свій творчий шлях у звичнішому жанрі.

Через майже 10 років, Хед вирішує повернутися до колективу. Про це він оголосив у 2013 році. Причиною його відходу стали релігійні пошуки себе. Але повернувшись гурт, він знову почав активно записувати альбоми. 

На даний момент біографія гурту налічує 12 студійних альбомів, 7 з яких набули статусу платинових та мультиплатинових та 1 золотий завдяки постійним музичним експериментам та пошукам нового звучання.

Група Korn: повернення

На початку жовтня 2013 року колектив повернувся на важку сцену із новим лонгплеєм. Діти порадували шанувальників релізом The Paradigm Shift. Нагадаємо, що це 11-й студійний альбом команди.

Через деякий час Korn розповіли, що готують порадувати «фанів» новою платівкою. Музикант «Хед» описав музику у свіжому альбомі, як цитуємо: «важче, ніж будь-хто чув від нас протягом довгого часу».

Продюсуванням платівки займався Нік Раскулінеч. Наприкінці жовтня артисти таки дропнули лонгплей The Serenity of Suffering. Шанувальники охрестили альбом, цитуємо: «Глотком свіжого повітря». Треки були записані у найкращих традиціях «Корн».

"Фанати", які активно спостерігали за соцетями Рея Лузьє - першими дізналися про те, що музиканти впритул працюють над 13-м студійним альбомом. Браян Уелч розповів, що реліз лонгплею відбудеться у 2019 році. 25 червня артисти тремтіли The Nothing. На підтримку збірки відбулася прем'єра синглу You'll Never Find Me.

оголошення

На початку лютого 2022 року відбулася прем'єра синглу Lost In The Grandeur. Як з'ясувалося, трек увійде до альбому Requiem, реліз якого заплановано на 4 лютого. Учасники групи обіцяють, що шанувальників здивує те, що вони виявлять у трек-листі.

наступне повідомлення
The Beatles (Бітлз): Біографія групи
П'ят Груд 11 , 2020
Beatles – найбільша група всіх часів та народів. Про це говорять музикознавці, у цьому впевнені шанувальники ансамблю. І це справді так. Жоден інший виконавець ХХ століття не домагався такого успіху з обох боків океану і надавав схожого впливу в розвитку сучасного мистецтва. У жодного музичного колективу не […]
Beatles (Бітлз): Біографія групи