163onmyneck (Роман Шуров): Біографія артиста

163onmyneck – російський реп-виконавець, який входить до складу лейблу Melon Music (положенням на 2022 рік). Представник нової школи репу у 2022 році випустив повноформатний лонгплей. Захід на велику сцену виявився дуже успішним. 21 лютого альбом 163onmyneck посів 1 місце в Apple Music (Росія).

оголошення

Дитячі та юнацькі роки Романа Шурова

Дата народження артиста – 31 серпня 1996 року. Він народився біля провінційної Тюмені (Росія). За словами Романа Шурова (справжнє ім'я артиста) у підлітковому віці він багато подорожував європейськими (і не лише) країнами. Він досконало знає англійську мову, що, безперечно, допомогло при становленні Романа як реп-виконавця.

У рідному місті він займався графіті. У цей же час хлопець познайомився з Олексієм Сіміноком, який шанувальникам відомий під творчим псевдонімом Seemee. Спілкування з Льошою подарувало Роману ще одне захоплення. Він почав цікавитись музикою.

Шуров заслуховувався реп-творами, і незабаром самостійно почав писати композиції. Перші роботи не можна назвати професійними, але для артиста-початківця – це була «вишка».

Роман швидко влився у місцеву реп-тусовку. До речі, тоді йому знадобилися знання іноземних мов. Хлопець займався перекладами та озвученням інтерв'ю закордонних артистів.

Про освіту реп-виконавця майже нічого не відомо. В одному з інтерв'ю він згадав, що навчався не лише на території Тюмені, а й за кордоном, а де конкретно – артист не уточнив.

163onmyneck (Роман Шуров): Біографія артиста
163onmyneck (Роман Шуров): Біографія артиста

Творчий шлях репера

Артист займається просуванням досить молодого музичного спрямування скам-реп. Музичний поджанр присвячений шахрайству у мережах. Скам-реп вигадали не вуличні, а «мережеві» гангстери. За словами представників цього музичного руху, вони можуть забрати не лише дівчину, а й кредитну картку.

У 2017 році він влився в Melon Music. Роман по праву вважається «головником» цієї банди. Він провокаційний, відкритий і вправний у своїх висловлюваннях. У цей час хлопець встиг випустити кілька «соковитих» колабів з MAYOT, SODA LUV, SEEMEE та іншими російськими реперами.

Масштабна популярність прийшла до артиста в 2020. Цього року репер і справді багато працював. Співак розповів, що незабаром шанувальники насолодяться звучанням треків із його дебютного міні-альбому. Він не підбив очікування «фанів».

У середині березня 2021 року співак лопнув лонгплей Grow Guide. На фітах - MellowBite, OG Buda, Thrill Pill, Fearmuch (Kyivstoner), WormGanger та Acoep. Цією платівкою артист занурив слухача у справжнє життя вулиці.

Травня того ж року був відзначений виходом кліпу OG Buda і 163onmyneck. Роботу «На касі» було тепло зустрінуто шанувальниками. Того ж року репер анонсував реліз повноформатної платівки.

163onmyneck: подробиці особистого життя репера

Особисте життя Романа – закрита частина біографії. 163onmyneck не коментує цю частину життя. Його соцмережі також не дозволяють оцінити сімейний стан. Так, в інституті артиста всього 3 публікації.

Цікаві факти про 163onmyneck

  • Він займався скамінгом у мережі (шахрайство в інтернеті – примітка Salve Music).
  • Артист ідеально володіє англійською.
  • Має кілька татуювань на тілі.
  • Він віддає перевагу спортивному стилю одягу.

163onmyneck: наші дні

18 лютого 2022 року дискографія реп-виконавця поповнилася повноформатним лонгплеєм. Збірник отримав назву No Offence. На фітах: OG Buda, Майот, Scally Milano, Seemee, Bushido Zho, Yanix та інші.

163onmyneck (Роман Шуров): Біографія артиста
163onmyneck (Роман Шуров): Біографія артиста
оголошення

З-поміж представлених композицій меломани зацінили пісні «Жмурки», «Стоматологічка», «Коричневі» та «Кістка». До речі, 21 лютого альбом 163onmyneck зайняв 1 місце в Apple Music (Росія). На такий успіх репер точно не розраховував.

наступне повідомлення
Christian Ohman (Крістіан Охман): Біографія артиста
Чет Чер 9 , 2022
Christian Ohman – польський співак, музикант, автор текстів. 2022 року після проведення Національного відбору на майбутнє «Євробачення» стало відомо, що артист представить Польщу на одному з найочікуваніших музичних заходів року. Нагадаємо, що Крістіан вирушить до італійського міста Турін. На Євробаченні він має намір представити музичний твір River. Дитячі та […]
Christian Ohman (Крістіан Охман): Біографія артиста