Юлія Рай (Юлія Бодай): Біографія співачки

Юлія Рай – українська виконавиця, автор текстів, музикант. Вона голосно заявила про себе ще у «нульових» роках. На той час треки співачки співала якщо не вся країна, то точно представниці слабкої статі. Найтрендовіший трек того часу носив назву «Річка». Твір потрапив українським меломанам у саме серце. Композиція також відома під «народною назвою «Двічі в одну річку не війдеш».

оголошення

Дитячі та юнацькі роки Юлії Рай

Дата народження артистки – 25 грудня 1983 року. Вона народилася на території одного із найколоритніших українських міст – Львові. Вона виховувалась у сім'ї, яка мала найвіддаленіше відношення до творчості. Хоча у будинку Юлії часто звучала гідна музика.

Головним захопленням її дитячих років стала музика. Рай справді була дуже голосистою. Вона любила виступати на сцені, і навіть влаштовувала вдома імпровізовані концерти, які проходили в теплому колі родичів і наближених друзів.

Батьки підтримували дочку її творчих починаннях, тому відвели її у музичну школу. У навчальному закладі Юля навчалася грати на фортепіано. У 5-му класі дівчинка стала учасницею місцевого церковного хору «Херувими». До складу хору входило сім десятків людей.

Разом із «Херувими» вона пізнала, що такий виступ перед великою аудиторією. Юлія Рай у складі церковного хору виступала не лише на території рідної України, а й у Польщі та Словаччині. Артистка отримувала шалене задоволення від того, чим займається.

Юлія Рай (Юлія Бодай): Біографія співачки
Юлія Рай (Юлія Бодай): Біографія співачки

Рай тепло відгукується про свою бабусю, завдяки якій вона й потрапила до церковного хору. Бабуся талановитої українки всіляко прищеплювала їй правильно виховання, і навіть відвела внучку до школи естетичного виховання.

Якось я сказала своїм батькам, що ніколи не припиню займатися музикою. Творчість для мене була як кисень для всіх живих істот. Батьки не відмовляли мені – вони підтримали моє рішення».

До всіх талантів Юлії можна додати те, що вона непогано навчалася у середній школі. Після закінчення навчального закладу Рай подала документи до Львівського Національного Університету іноземних мов. Вибравши для себе факультет англійської філології, вона не залишила музику. На жаль, вищу освіту в цьому ВНЗ артистка так і не здобула.

Дещо пізніше вона вирішила закінчити розпочате, але вже в іншому навчальному закладі. Вона перебралася до столиці України і стала студенткою Київського Національного Університету Культури та Мистецтв. Юлія віддала перевагу факультету режисури та акторської майстерності.

Творчий шлях Юлії Рай

У 16 років вона вигадує музичний твір, який прославив її на всю Україну. Йдеться про композицію «Річка». Цитуємо інтерв'ю Юлії:

«На рахунок “Річки”, я написала музичний твір, мабуть, у 16 ​​років. Закохалася в молоду людину, яка не зрозуміла, яким скарбом я могла б стати для нього. Вирішила помститися, написати трек. Ось така не зовсім розділена любов, а потім вона стала любов'ю, а потім ми розбіглися. Ця композиція про перше кохання…».

Іноді люди думають, що це народна пісня. Співачки це безперечно лестить, але водночас трек справді можна назвати «народним». Свого часу композиція звучала у різних місцях – від квартир до танцполів у маленьких селищах.

Після виходу представленого твору – Рай починає активно гастролювати. Наприкінці 90-х років із уславленою композицією вона виступає на фесті «Пісенний вернісаж'99». На цьому заході раніше невідома артистка отримує звання дипломанта.

На цей час припадає навчання в університеті міста Київ. Однією з найяскравіших подій того часу став виступ на території сонячного Риму у 2001 році.

Зазначимо, що тоді вона організувала благодійну акцію до Дня Матері для українців, які мешкають в Італії. Виступ українського «солов'я» справив на емігрантів велике враження.

«Виступ в Італії для мене був дуже важливою подією. Я розуміла, що в чужій країні перебувають українці, які змушені були залишити сім'ї, щоби поправити матеріальне становище. Я переживала разом із тими, хто прийшов на концерт. Пригадую, що в багатьох на очах були сльози. Я переживала з ними ці емоції…» – розповіла Юлія.

Підписання контракту з Lavina Music

Далі її чекала дуже серйозна пропозиція. На неї вийшли представники лейблу Lavina Music – і запропонували укласти контракт. Вона вирішила підписати договір про співпрацю.

Довідка: Lavina music — український лейбл музичного холдингу Lavina, член Міжнародної федерації фонографічної індустрії (IFPI). Займається створенням та продюсуванням музичних проектів, а також видає релізи популярних українських гуртів та артистів.

2006 року відбулася прем'єра повноформатного лонгплею артистки. Збірка отримала назву «Річка». Платівку очолив однойменний трек. Його популярність не «переплюнули» інші композиції, але серед представлених робіт шанувальники виділили пісні: «Мама!», «Сам по собі», «Ти з іншої планети» та «Вітер».

Юлія Рай багато гастролює. Її виступи відбуваються з великим аншлагом та повними залами. Незважаючи на велике навантаження, вона знаходить час на запис чергового лонгплею. Співачка тішить шанувальників інформацією, що реліз нової збірки відбудеться за рік.

2007 року відбулася прем'єра другого студійного альбому артистки. Лонгплей отримав назву «Ті мене полюбиш». Як і у випадку з дебютним альбомом – платівку очолили ліричні твори у їхньому кращому прояві.

На даний час її репертуар очолює близько чотирьох десятків композицій. До речі, саме Рай переклала трек Руслани «Танець з вовками» (Dance with the Wolves) з англійської українською мовою. «Дикі танці» – хіт міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» також не обійшовся без допомоги Рай. Нагадаємо, що половина української версії цього твору була написана саме нею.

Юлія Рай: подробиці особистого життя співачки

У 2009 році вона переїхала до Австралії. Артистка вийшла заміж за австралійця. Вона трепетно ​​ставитись до особистого життя, тому не готова ділитися цією інформацією з шанувальниками.

Цікаві факти про співачку

  • Свій головний хіт "Річка" - вона написала за 15 хвилин.
  • Вона обожнює весняні польові квіти.
  • Юлія любить твори П. Коельйо.
  • Творчість Володимира Івасюка – підштовхнула її до самореалізації.
  • Найулюбленіша страва – український борщ.
Юлія Рай (Юлія Бодай): Біографія співачки
Юлія Рай (Юлія Бодай): Біографія співачки

Юлія Рай: наші дні

Після зміни місця проживання вона залишила творчість. Юлія продовжила виступати на сцені. Рай не обмежує себе якимись рамками, і із задоволенням співає на корпоративних заходах та святкових урочистостях.

Нещодавно вона взяла участь у «Х-Факторі» (Австралія). За словами співачки, судді та глядачі чомусь вважали її екзотичною. Із чим це пов'язано – загадка.

оголошення

Крім того, після переїзду в іншу країну вона влаштувалась на роботу радіоведучої. Також її плани входило відкриття кондитерської, але з «зрослося».

наступне повідомлення
STEFAN (СТЕФАН): Біографія артиста
Нд Лют 20 , 2022
STEFAN – популярний музикант та співак. Рік у рік він доводив, що гідний представляти Естонію на міжнародному пісенному конкурсі. 2022 року здійснилася його заповітна мрія – він вирушить на «Євробачення». Нагадаємо, що цього року захід завдяки перемозі групи «Манескін» відбудеться в італійському Турині. Дитячі та юнацькі роки […]
STEFAN (СТЕФАН): Біографія артиста