STEFAN (СТЕФАН): Біографія артиста

STEFAN – популярний музикант та співак. Рік у рік він доводив, що гідний представляти Естонію на міжнародному пісенному конкурсі. 2022 року здійснилася його заповітна мрія – він вирушить на «Євробачення». Нагадаємо, що цього року захід завдяки перемозі групиМанескін», відбудеться в італійському Турині.

оголошення

Дитячі та юнацькі роки Стефана Айрапетяна

Дата народження артиста – 24 грудня 1997 року. Він народився біля Вільянді (Естонія). Відомо, що у його жилах тече вірменська кров. Батьки артиста раніше проживали у Вірменії. У хлопця є рідна сестра зі схожим ім'ям. Дівчину звуть Стефанія. В одному зі своїх постів Айрапетян звернувся до неї:

«Сестро, ми завжди були дружні з тобою в дитинстві. Я пам'ятаю, коли ми були маленькими, то не дозволяли ображати нас. Ми були справжньою командою. Ти була для мене прикладом для наслідування, і зараз залишаєшся такою. Я завжди буду поруч".

Він виховувався у суворій та інтелігентній сім'ї. Батьки хлопця ставлення до творчості не мають, але коли Стефан почав цікавитися музикою – підтримали його завзяття.

Айрапетян із дитинства займається вокалом на професійному рівні. Він співав під проводом свого вчителя. Викладач налаштовував родичів на те, що Стефана чекає на велике майбутнє.

У 2010 році хлопець взяв участь у рейтинговому музичному конкурсі Laulukarussell. Захід дозволив Стефану добре зарекомендувати себе та пройти у фінал. З цього моменту він ще не раз з'явиться на різноманітних музичних конкурсах та проектах.

STEFAN (СТЕФАН): Біографія артиста
STEFAN (СТЕФАН): Біографія артиста

Творчий шлях співака STEFAN

З того часу, як він зайнявся музикою, участь у музичних конкурсах стала невід'ємною частиною його життя. Харизматичний хлопець нерідко залишав пісенні заходи переможцем.

Так, у Eesti Laul Стефан брав участь чотири рази, але перше місце зайняв лише одного разу. Його номери приголомшували публіку щирістю, а вміння подавати музичний матеріал – змушувало не пропускати жодного слова.

Довідка: Eesti Laul – національний відбірковий конкурс в Естонії для участі у «Євробаченні». Нацвідбір 2009 року прийшов на заміну Eurolaul.

Поки що дискографія артиста позбавлена ​​повноформатного лонгплею станом на 2022 рік). Дебютний запис він представив у дуеті з Vaje. З музичним твором Laura (Walk with Me) він зайняв почесне третє місце у фіналі Eesti Laul.

2019 року на національному відборі співак порадував чуттєвим виконанням треку Without You. Зазначимо, що тоді він теж посів третє місце. За рік він знову відвідав пісенний захід. Стефан не здавався, оскільки вже тоді поставив високу мету – вирушити на «Євробачення». 2020 року на сцені Eesti Laul артист представив трек By My Side. На жаль, твір зайняв лише сьоме місце.

Що стосується позаконкурсних треків, то познайомитись із творчістю Стефана допоможуть музичні твори Better Days, We'll Be Fine, Without You, Oh My God, Let me Know та Doomino.

Стефан Айрапетян: подробиці особистого життя

Він трепетно ​​ставиться до своєї сім'ї. У соцмережах він присвячує близьким людям цілі пости з вдячністю. Стефан дякує батькам за правильне виховання. Він багато часу проводить зі своєю мамою.

Щодо любовних справ, то на даний період часу серце артиста зайняте. Він полягає у стосунках із чарівною блондинкою на ім'я Victoria Koitsaar. Вона підтримує Стефана у творчості.

«У мене просто приголомшлива жінка. Вона мила, добра, розумна, сексуальна. Вікторія дбайлива і завжди підтримає мене. Люблю її», – підписав знімок коханої артиста.

Пара насправді багато часу проводить разом. Вони багато подорожують і люблять відвідувати ресторани, відкриваючи нові страви. Дівчина Стефана – викладач танців. Хореографією вона займається змалку.

Цікаві факти про співака STEFAN

  • Він регулярно тренується. На спорт його мотивувала дівчина, що любить.
  • Стефан гордий, що народився на території Естонії. Мрія артиста – уславити свою країну.
  • Улюблений музичний інструмент – гітара.
  • Він закінчив Mashtots Tartu – Tallinn.
  • Улюблений колір – жовтий, улюблена страва – макарони, улюблений напій – кава.
STEFAN (СТЕФАН): Біографія артиста
STEFAN (СТЕФАН): Біографія артиста

STEFAN: Євробачення 2022

оголошення

У середині лютого 2022 року у Saku Suurhall відбувся фінал Eesti Laul-2022. У пісенному конкурсі взяли участь 10 артистів. За підсумками голосування перше місце зайняв STEFAN. Перемогу йому приніс твір HOPE. Саме з цим треком він вирушить у Турін.

«Мені здавалося, що ця перемога ... не тільки моя, а всієї Естонії. Під час оголошення результатів голосування я відчув, як вся Естонія мене підтримує. Дякую від усього серця. Це щось нереальне. Я зроблю все можливе, щоб привезти із Туріна перше місце. Покажемо «Євробачення» яка Естонія крута…», – звернувся Стефан до своїх шанувальників після перемоги.

наступне повідомлення
Віктор Дробиш: Біографія композитора
Пн Лют 21 , 2022
З творчістю відомого радянського та російського композитора та продюсера Віктора Яковича Дробиша знайомий кожен меломан. Він писав музику багатьом вітчизняних виконавців. У списку його клієнтів – сама Прімадонна та інші відомі російські виконавці. Також Віктор Дробиш відомий своїми різкими коментарями на адресу артистів. Він – один із найбагатших […]
Віктор Дробиш: Біографія композитора