Леонід Агутін: Біографія артиста

Леонід Агутін – заслужений артист Росії, продюсер, музикант та композитор. Він у парі з Анжелікою Варум. Це одна з найвідоміших пар російської естради.

оголошення

Деякі зірки згодом згасають. Але це не про Леоніда Агутіна.

Він щосили намагається відповідати останнім тенденціям моди – він стежить за своєю вагою, нещодавно обстриг довге волосся, його репертуар також зазнав деяких змін.

Музика Агутіна стала більш легкою та витонченою, але властива Леоніду манера виконувати треки – нікуди не зникла.

Про те, що Агутін як співак не старіє, свідчить і його інстаграм сторінка.

Леонід Агутін: Біографія артиста
Леонід Агутін: Біографія артиста

На співака підписано близько 2 мільйонів користувачів. Він активний інтернет-користувач. Усі останні новини про виконавця можна дізнатися саме з його соціальних мереж.

Дитинство та юність Агутіна

Леонід Агутін народився у столиці Російської Федерації, у Москві. Дата народження майбутньої зірки припадає на 1968 рік.

Леонід народився у творчій сім'ї. Його батько – знаменитий музикант Микола Агутін, а маму звати Людмила Школьникова.

Мати Леоніда не має жодного відношення ні до музики, ні до шоу-бізнесу. Проте, співак згадує, що мати досягла не менше популярності, ніж його знаменитий батько.

Мати Агутіна була заслуженим учителем Росії, та викладала у дітей молодших класів.

Біографія тата Леоніда була дуже насиченою та різноманітною. Агутін старший входив до солістів модного ансамблю «Блакитні гітари», а пізніше адміністрував групи «Веселі хлопці», «Співаючі серця», «Пісняри» та колектив Стаса Наміна.

https://www.youtube.com/watch?v=E37GKkAvGKA

Леонід був єдиним сином у сім'ї Агутіних. Мама та тато не навантажували дитину абсолютно жодними турботами.

Від маленького Льоні вимагалося лише одне – добре вчитися у школі та приділяти час заняттям у музичній школі.

Леонід згадував, що в дитинстві музика для нього була цілим світом. Свою потяг до вивчення музики Агутін пояснював тим, що батько, який безпосередньо пов'язаний з творчістю, був для нього великим авторитетом.

У той період Агутін-молодший почав виявляти певні успіхи у творчості, батько вирішив перевести свого сина в московську джазову школу при Будинку культури «Москворіччя».

Після закінчення цього навчального закладу молодий Агутін стає студентом державного інституту культури, що знаходиться на території Москви.

Армійські роки

Коли настав час віддати борг армії, Леонід не став косити від свого довго. В армію Агутін молодший пішов і згадує цей період як добрий життєвий досвід.

Леонід Агутін: Біографія артиста
Леонід Агутін: Біографія артиста

Батько був проти того, щоб син служив, але Леонід був непохитним. Агутін молодший згадує у тому, що у армії він займався музикою.

Леонід у частині разом із армійським ансамблем часто влаштовував концерти для своїх товаришів по службі.

За короткий проміжок часу молодий чоловік стає солістом військового ансамблю пісні та танцю. Одного разу він не поставив головного у відомість і вирушив у самоволку, за що йому довелося поплатитися.

Йому довелося віддавати честь батьківщині на карело-фінському кордоні у прикордонних військах, армійським кухарем. Леонід служив у війську з 1986 по 1988 роки.

Леонід сказав, що армія зробила з нього дисципліновану людину. Незважаючи на те, що його друзі попереджали, що життя в армії далеко не цукор, Агутіну молодшому сподобалося віддавати борг батьківщині.

В одному зі своїх інтерв'ю, Леонід з усмішкою на обличчі згадував про те, що найшвидше заправляв ліжко і одягався.

Початок музичної кар'єри Леоніда Агутіна

Оскільки Леонід Агутін ріс і виховувався у творчій сім'ї, він не мріяв ні про що інше, крім того, щоб присвятити себе музиці.

Будучи студентом, він роз'їжджав із московськими ансамблями та колективами по різних містах.

Леонід Агутін: Біографія артиста
Леонід Агутін: Біографія артиста

На початку своєї творчої кар'єри Агутін не виступав сольно, а був лише на «підігріві».

Виступи на сцені дозволили Агутіну набратися достатньо досвіду для того, щоб реалізувати себе як сольний виконавець. Леонід складає музику та записує пісні.

У 1992 році він зміг звернути на себе увагу завдяки музичній композиції «Босоногий хлопчик». За яку він здобув перемогу на одному з музичних фестивалів у Ялті.

Після перемоги у музичному фестивалі, Агутін розпочинає запис дебютної платівки.

Леонід творив у музичному жанрі поп. Проте, сам виконавець неодноразово зізнавався журналістам про те, що його першим і останнім коханням став джаз.

Леонід Агутін: «Босоногий хлопчик»

Музична кар'єра виконавця починається першим диском, названим на честь першого музичного успіху – Босоногий хлопчик.

Дебютний альбом був досить добре прийнятий музичними критиками і вже шанувальникам. Музичні композиції "Хоп хей, ла лалей", "Голос високої трави", "Кого не варто було б чекати" - свого часу стали справжніми хітами.

Наприкінці року Агутіна визнано найкращим співаком, а його диск отримав статус альбому року, що минає.

Після приголомшливого успіху Леонід Агутін відразу розпочинає запис другого альбому. Друга платівка отримала назву "Декамерон".

Леонід Агутін: Біографія артиста
Леонід Агутін: Біографія артиста

Друга платівка лише підвищує інтерес до нової зірки. На той період часу Агутін ставати таким же популярним, як Кіркоров, Меладзе та група Любе.

2008 року Леонід Агутін записує музичну композицію «Кордон». Тут не обійшлося без молодого колективу «Відпеті шахраї».

Пізніше виконавці записують відеокліп на трек. Тривалий час пісня «Кордон» не залишає перші сходинки музичних чартів.

Заслужений артист

Цього ж року Леонід Агутін отримує звання заслуженого артиста Росії. Нагороду йому вручає сам Дмитро Медведєв.

Близько 10 років Агутін йшов до своєї популярності і зміг завоювати серця російських меломанів.

Леонід сказав про те, що здобуття звання народного артиста для нього одна із зізнань того, що він не дарма робить свою роботу.

Особливим у дискографії співака вважається платівка «Cosmopolitan Life», яку він записав разом із видатним джазовим співаком Елом Ді Меола. Платівка була видана на території Російської Федерації, США та Європи.

Цікаво, що на території Європи та США ця платівка здобула набагато більше визнання, ніж на історичній батьківщині Леоніда Агутіна.

Не можна заплющити очі на те, що Леонід Агутін завжди відточував себе та свою творчість.

Леонід Агутін: Біографія артиста
Леонід Агутін: Біографія артиста

Підтвердження цього його музичні композиції. У запасі у виконавця є пісні, записані в стилі джаз, реггі, фолк.

Час нагород

У 2016 році співак отримав низку престижних премій. Великою нагородою стала премія від Music Box. Леонід отримав звання співака року.

Представлена ​​премія була організована у 2013 році провідними продюсерськими центрами Російської Федерації, щороку трансляція вручення нагород ведеться із зали Кремлівського палацу.

Цікаво, що журі виступають глядачі, які віддають свої голоси шляхом надсилання смс-повідомлень.

Незважаючи на те, що щороку на російській сцені з'являються молоді артисти, Леонід не тьмяніє і не втрачає своєї популярності.

Навпаки, музикант ставати молодим і «зелених» наставником, якого хочеться рівнятися. Якого хочеться наслідувати.

Вірші Леоніда Агутіна

Не всі вірші, які пише Леонід, стають піснями.

Саме тому Агутін нещодавно видав власну книгу «Записна книжка 69». До збірки увійшли вірші, які співак писав упродовж останніх 10 років. До збірки увійшли твори, які можуть змусити читача як посумувати, так і посміхнутися.

Нещодавно російський співак брав участь в українському проекті «Зірка+Зірка». На проекті він співав у парі з актрисою Тетяною Лазаревою.

Брав участь співак і в аналогічному російському проекті «Дві зірки», де його партнером був актор Федір Добронравов. На цьому проекті співаку вдалося здобути перемогу.

Леонід Агутін досяг того рівня, за якого може не лише чудово виконувати музичні композиції, а й судити тих, хто їх виконує.

Журі Агутін виступив на проекті «Голос». Це один із найяскравіших етапів у житті артиста.

У 2016 році Леонід випускає платівку «Просто про важливе». Музичні критики та шанувальники творчості російського співака високо оцінили альбом.

Перший тиждень після виходу альбом займав перше місце у російському альбомному чарті iTunes Store.

Леонід Агутін зараз

Минулого року Агутін відзначив свій ювілей. Російському співакові виповнилося 50 років. Свято пройшло з великим розмахом. Про це свідчить інстаграм співака.

Вечірка на честь Дня народження Леоніда пройшла в одній із найгарніших ресторанів Москви.

Преса не залишила без уваги солодкий десерт, який подавали на святі.

Торт для Леоніда готував сам Ренат Агзамов. Кондитерський виріб прикрашав великий рояль, за яким сиділа мініатюра Леоніда Агутіна.

Леонід Агутін приголомшливо виглядає. На зріст 172 його вага становить близько 70 кілограмів.

Співак не вживає солодке, випічку, а також дозує вживання м'яса та шкідливих продуктів. Однак він зазначив, що жодних дієт не дотримується.

На честь свого ювілею Леонід Агутін презентував збірку улюблених музичних композицій його шанувальників, а також нову збірку поезій. Леонід завжди відкритий спілкування.

На просторі ютуб можна побачити безліч відео за його участю.

Зазначимо, що він має дві доньки і єдине кохання його життя – Анжеліка Варум.

Новий альбом Леоніда Агутіна

У 2020 році дискографія Леоніда Агутіна поповнилася новим альбомом - La Vida Cosmopolita. Загалом до збірки увійшло 11 треків. Запис La Vida Cosmopolita проходив у звукозаписній студії Hit Factory Criteria Miami.

Над альбомом попрацювали латиноамериканські співаки – Дієго Торрес, Ел Ді Меола, Джон Секада, Аморі Гутьєррес, Ед Калле та ін.

Леонід Агутін зараз

12 березня 2021 року співак порадує шанувальників своєї творчості сольним концертом. Виступ артиста відбудеться у Crocus City Hall. Підтримати співака погодився колектив «Есперанто».

оголошення

Наприкінці травня 2021 року Агутін поповнив дискографію 15 повноформатним лонгплеєм. Платівка музиканта отримала назву "Увімкніть світло". Збірку очолило 15 треків. У день прем'єри збірки відбулася прем'єра кліпу на трек "Сочі". Для "фанів" реліз ролика став подвійною несподіванкою.

наступне повідомлення
Настя Каменських (NK): Біографія співачки
Понеділок Травень 31 , 2021
Настя Каменських – одна з найвизначніших осіб української поп-естради. Popулярність до дівчини прийшла після участі у музичному колективі Потап та Настя. Пісні групи буквально розлетілися країнами СНД. Музичні композиції не мали під собою якогось глибокого сенсу, тому деякі їх вирази ставали крилатими. Потап і Настя Каменських досі […]
Настя Каменських (NK): Біографія співачки