ZAPOMNI (Дмитро Пахомов): Біографія артиста

ZAPOMNI – реп-виконавець, якому останні пару років вдалося наробити багато шуму в музичній індустрії. Все почалося з релізу сольного лонгплею у 2021 році. Співак-початківець мало не з'явився на шоу «Вечірній Ургант» (мабуть, щось пішло не так), а в 2022 порадував сольним концертом.

оголошення

Дитячі та юнацькі роки Дмитра Пахомова

Дата народження артиста – 21 січня 1999 року. Він народився біля Донецька. До речі, у нього є старший брат, з яким він просто чудово ладнає. За словами Дмитра, брат став не просто рідною для нього людиною, він його хрещений (таке рішення ухвалили батьки).

Якось батьки вирішили хрестити Діму, хрещена була, а хрещеного – ні. У батюшки запитали: а можна брат?. Він дав добро. Ми з братом часто воювали. Я як старший брат жартував з нього, а він ходив за мною, як хвостик. До речі, іноді жарти були не безневинні. Я стріляв у Дімку кульками з дитячого пістолета. Було боляче ... », - пише брат Дмитра.

Андрій (брат Дмитра) – підтримує Пахомова у творчих починаннях. У зв'язку з військовою ситуацією в Україні обоє братів змушені були переїхати на територію Миколаєва. У 2014 році вони зібрали все необхідне і вирушили підкорювати нове місто.

Дмитру нелегко було звикнути до нового місця. Спочатку він працював у місцевому суші-барі. Крім того, Пахомов розвивався творчо та іншим допомагав це робити. Він давав приватні платні уроки гри на гітарі.

Творчий шлях Дмитра Пахомова

Становлення Дмитра як творчої людини почалося у 2013 році. Тоді Пахомов разом зі своїм шкільним товаришем Андрієм Шестаком вирішили стати популярними. Щоправда, займатися хлопці почали не музикою, а блогерством. Хлопці знімали трендові війни та гумористичні ролики. Продукт школярів знайшов відгук у користувачів соцмереж

Після отримання атестату зрілості молоді люди замислилися над зйомкою серіалу Cookie Of Galaxy. За задумом хлопців головними героями стрічки мали стати персонажі, наділені суперсилою. Вони готувалися до трудових буднів, але у Донецьку розпочалася війна. Хлопці покинули місто та роз'їхалися хто куди.

ZAPOMNI (Дмитро Пахомов): Біографія артиста
ZAPOMNI (Дмитро Пахомов): Біографія артиста

Через три роки вони знову зустрілися, тепер уже у Миколаєві. Друзі на той час захоплювалися музикою, тому на цій підставі «збили» спільний проект. Їхнє дітище отримало назву In Da Moon (більша частина треків втрачена – примітка Salve Music).

Дещо пізніше гурт переріс у звукозаписну студію. У цей час, Дмитро, під творчим псевдонімом PAHOMOV дропнув дебютний сингл. Йдеться про музичний твор «Шапка» (перша версія треку «Червоні плями») була зведена у 2018 – примітка Salve Music).

Далі репертуар реп-виконавця поповнився композицією "Не гріють". Через маленький проміжок часу він презентував кавер на пісню, яка входить до репертуару легендарного шансоння Михайла Круга. Композиція «Дівчинку-пай» у виконанні Дмитра зазвучала «свіжо», але не всі меломани були готові до такої подачі музичного матеріалу.

Треки під новим творчим псевдонімом ZAPOMNI

У 2020 відбулася прем'єра пісень «Давай краще вдома подивимося» та «Докурю, поговоримо». У березні з'являється новий творчий псевдонім. Репер під ім'ям ZAPOMNI видає твір «Хуліган». Через деякий час він представив однойменний твір, який схожий на його нікнейм, а також дропнув відразу пару міні-пластинок. На хвилі «ейфорії» від своєї творчості він ще ряд пісень. 

Подробиці особистого життя репера

Він неохоче ділитися інформацією про особисте життя. Нещодавно Дмитро розповів, що двічі робив одній і тій же коханій пропозицію руки і серця, але вона була не готова зв'язати себе шлюбом з артистом. Репер важко переживав невдачу на особистому фронті.

ZAPOMNI (Дмитро Пахомов): Біографія артиста
ZAPOMNI (Дмитро Пахомов): Біографія артиста

ZAPOMNI: наші дні

У 2021 році він дропнув альбом BACKGROUND. Збірку очолило понад два десятки нереально крутих за звучанням треків. Платівку тепло зустріли шанувальники реп-виконавця-початківця.

оголошення

У середині січня 2022 року з'ясувалося, що у лютому відбудеться перший сольний концерт репера. Він виступив у «16 тонн». Тоді ж він розповів, що його концерти відбудуться у Росії та Україні.

наступне повідомлення
Надір Рустамлі: Біографія артиста
Чт Лют 17 , 2022
Надір Рустамлі – співак та музикант з Азербайджану. Своїм шанувальникам він відомий як учасник престижних музичних конкурсів. 2022 року артисту випала унікальна можливість. Він презентуватиме свою країну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення». У 2022 році один з найочікуваніших музичних заходів року, відбудеться в італійському Турині. Дитячі та юнацькі роки […]
Надір Рустамлі: Біографія артиста