Waka Flocka Flame (Хоакін Малфурс): Біографія артиста

Waka Flocka Flame – яскравий представник сцени південного хіп-хопу. Темношкірий хлопець із дитинства мріяв виконувати реп. Сьогодні його мрія повністю здійснилася — репер співпрацює з кількома великими лейблами, які допомагають доносити творчість до широкого загалу.

оголошення
Waka Flocka Flame (Хоакін Малфурс): Біографія артиста
Waka Flocka Flame (Хоакін Малфурс): Біографія артиста

Дитинство та юність співака Waka Flocka Flame

Хоакін Малфурс (справжнє ім'я популярного репера) родом із барвистого Нью-Йорка. Він народився 1981 року. Про дитинство та юність Хоакіна практично нічого невідомо, оскільки він намагається не розповідати про це.

На початку 2000-х він зі своєю родиною переїхав на територію Рівердейла. Мати Хоакіна працювала одразу на двох посадах. Жінка обіймала посаду менеджера популярного виконавця Gucci Mane. Після знайомства Хоакіна з репером він захотів реалізувати себе співаком.

Творчий шлях Waka Flocka Flame

Waka Flocka Flame вдалося чи не з першого виходу на сцену знайти власну аудиторію зітхачів. Завдяки виконанню синглу O Let's Do It меломани відкрили для себе нову зірку. А трек потрапив до Billboard Hot 100.

Після презентації дебютної композиції на репера було скоєно замах. Зловмисник вистрілив із вогнепального пістолета прямо в плече чоловіка. Хоакін був змушений залишити роботу в звукозаписній студії.

Waka Flocka Flame (Хоакін Малфурс): Біографія артиста
Waka Flocka Flame (Хоакін Малфурс): Біографія артиста

За рік відбулася презентація повноформатного альбому. Дебютний лонгплей отримав назву Flockaveli. Продуктивність співака вражала. У «розкручуванні» Waka Flocka Flame брав участь і Gucci Mane. Хоакін виступав біля зірки «на підігріві». Репери продовжували тісно співпрацювати та випустили спільну платівку Ferrari Boyz.

2012 року дискографія співака поповнена другим студійним альбомом Triple F Life: Fans, Friends & Family. Потім було презентовано третій лонгплей Flockaveli-2. З якихось загадкових причин збірка не надійшла у продаж. У записі третього студійного альбому взяли участь Wyclef Jean та Timbaland.

Через рік у родині Waka Flocka Flame сталося нещастя. Брат Хоакіна Кайо Редд пішов із життя за власним бажанням. Репер тяжко переживав втрату близької людини. Брат був для нього величезною підтримкою. На цьому етапі Хоакін переосмислив своє життя. Він вирішив очиститися та перейти на новий рівень життя. Репер виключив вживання м'ясних страв, алкоголю, заборонених препаратів.

За кілька років репер знову нагадав шанувальникам про вихід третього студійного альбому. Але збірка знову не надійшла у продаж. У 2015 році він разом із колегами по сцені випустив кілька яскравих мікстейпів.

У цей період у нього погіршилися стосунки із Gucci Mane. Як з'ясувалося, репер подав на матір Хоакіна до суду, заявляючи, що вона є шахрайкою. Звичайно, такий поворот подій не влаштовував Waka Flocka Flame. Незабаром він записав на Гуччі Мане дис.

Waka Flocka Flame (Хоакін Малфурс): Біографія артиста
Waka Flocka Flame (Хоакін Малфурс): Біографія артиста

Подробиці особистого життя артиста

Репер вважає за краще не розповідати про своє особисте життя. Єдине, що стало відомо журналістам, - це той факт, що у 2014 році він став чоловіком жінки на ім'я Таммі Рівера. Пара виховує доньку від першого шлюбу Таммі.

Виконавець зареєстрований у популярних соцмережах. Саме там можна побачити сучасні новини. Шанувальники часто називають Хоакіна Гулівером. А все через значні параметри. Зростання артиста становить 193 см, а вага – 97 кг.

Waka Flocka Flame в даний час

Хоакін ненадовго зник із виду шанувальників. Його дискографія «мовчала», і багато хто заговорив про те, що артист планує залишити кар'єру. У 2018 році він взяв участь у телешоу Raq Rants, де сказав:

«Запитай мою дружину. Я більше не хочу читати реп. Я реалізував себе. Мені вдалося заробити 30 мільйонів доларів. Ті хлопці, з якими я починав, давно багаті, вони відбулися. Я відчуваю, що мені час йти зі сцени. Я хочу спокійного життя».

Але то був не кінець. У 2019 році репер повідомив про те, що наступного року відбудеться презентація нової збірки, яка отримає назву Dropping Hella Music 2020.

«Фанати» сподівалися, що репер хоча б у 2020 році опублікує третій студійний альбом. Але, зважаючи на все, співак вважав, що треки з платівки Flockaveli 2 вже виявляться не в тренді. Незважаючи на тривалу відсутність Waka Flocka Flame, шанувальники дуже тепло сприйняли збірку Dropping Hella Music 2020.

оголошення

Але то була не єдина новинка 2020 року. Тоді ж відбулася презентація нового мікстейпу. Йдеться про збірку Salute Me Or Shoot Me 7. Репер зізнався в тому, що карантинні обмеження, які багатьох змусили залишатися вдома, надихнули на написання 11 яскравих композицій. Презентацію мікстейпу було присвячено 10-річному ювілею з моменту виходу альбому Flockaveli.

наступне повідомлення
Cat Stevens (Кет Стівенс): Біографія артиста
Пн Груд 7 , 2020
Cat Stevens (Стівен Деметр Джоржуа) народився 21 липня 1948 року у Лондоні. Батьком артиста був Ставрос Джоржуа – православний християнин родом із Греції. Мати Інгрід Вікман — шведка з походження та баптистка з релігії. Вони керували рестораном біля Пікаділлі під назвою Moulin Rouge. Батьки розлучилися, коли хлопчику виповнилося 8 років. Але вони залишилися добрими друзями і […]
Cat Stevens (Кет Стівенс): Біографія артиста