The Cramps (Зе Кремпс): Біографія групи

The Cramps – американський колектив, який у середині 80-х років минулого століття «писав» історію нью-йоркського панк-руху. До початку 90-х років музикантів гурту відносили до одного з найвпливовіших і найяскравіших панк-рокерів світу.

оголошення

The Cramps: історія створення та склад

Біля витоків групи стоїть Люкс Інтеріор та Пойзон Айві. Випереджаючи події, варто розповісти, що хлопці не лише «сколотили» спільний проект. Справа в тому, що вони Люкс та Пойзон вдалося створити сім'ю.

Вони захоплювалися звучанням важкої музики. Молоді люди займалися колекціонуванням вінілових платівок. У колекції лідерів майбутнього колективу "Зе Кремпс" були круті екземпляри, які сьогодні можна продати за чималу суму грошей.

Творчу кар'єру парочка почала будувати на території містечка Акрон штату Огайо. Група почала активувати у 1973 році. Дует швидко зрозумів, що в провінції нічого ловити і великого успіху вони тут не досягнуть. Недовго думаючи учасники команди збирають валізи і в середині 70-х років прямують у барвистий Нью-Йорк.

Переїзд колективу The Cramps до Нью-Йорку

У цей час у Нью-Йорку кипіло культурне життя. Місто було переповнене представниками різних субкультур. Переїзд позитивно вплинув розвиток групи. По-перше, у 75-му році музиканти опинилися у центрі уваги. А по-друге, узаконили стосунки. Але, головне, хлопці нарешті вийшли на альтернативну сцену. Вони робили справді круті треки у стилі панк-рок.

The Cramps (Зе Кремпс): Біографія групи
The Cramps (Зе Кремпс): Біографія групи

За рік склад розширився. Команду поповнив новачок. Йдеться про Браяна Грегорі. Тоді ж склад поповнив барабанщиця Міріам Лінна. Потім зміну останньої прийшла Памела Балам Грегорі, та її змінив Нік Нокс. Щоб мати можливість повноцінно репетирувати – музиканти винайняли невелике приміщення на Манхеттені.

Незабаром відбулися перші виступи гурту на найкращих концертних майданчиках Нью-Йорка. Крім того, музиканти взялися за запис дебютних композицій, які зрештою увійшли до складу повноформатного лонгплею.

На окрему увагу заслуговують образи музикантів. За ними було цікаво спостерігати. Вбрання Люкс та Айві – приводили глядачів у непідробне захоплення.

Творчий шлях та музика «Зе Кремпс»

Наприкінці 70-х хлопцям вдалося підписати свій перший контракт. Успіх посміхнувся музикантам, і вони вирушили у велике турне Великобританією.

За рік відбулася прем'єра дебютного лонгплею. Збірник отримав назву Songs the Lord Taught Us. Шанувальники важкої музики на ура прийняли роботу.

Мине рік і група вирушила до Лос-Анджелеса. До роботи хлопці запросили талановитого гітариста Кіда Конго. В оновленому складі вони розпочали запис ще одного студійника, який отримав назву Psychedelic Jungle.

Потім музикантів втягнули у суперечку із впливовим продюсером Майлзом Коуплендом. Постійні судові розгляди завадили гурту випускати альбоми. До 1983 року дискографія колективу «мовчала».

Повернення команди на велику сцену

Але згодом вони презентували лонгплей Smell of Female. Це ознаменувало повернення колективу на велику сцену. У середині 80-х років минулого сторіччя музиканти відкатали великий європейський тур.

До речі, цей період цікавий ще й експериментами. Починаючи з 86-го року, у треках музикантів переважає голос та бас. Вихід лонгплею A Date With Elvis The Cramps збільшив популярність. Але, при цьому, хлопці важко знайшли продюсерів, які взялися за просування колективу на території Сполучених Штатів Америки. Зазначимо, що в цей час роботи музикантів регулярно потрапляли до престижних чартів Європи.

The Cramps (Зе Кремпс): Біографія групи
The Cramps (Зе Кремпс): Біографія групи

Далі вони підписують контракт із лейблом Medicine. У закладі CBGB було організовано закриту вечірку, на якій хлопці представили концертну платівку Max's Kansas City. Люди, які купили квиток – безкоштовно отримували на руки представлену збірку.

Наприкінці 90-х музиканти знову перестали активнічати. У новому столітті стало відомо про смерть Брайана Грегорі. Згодом з'ясувалося, що він помер від ускладнень після перенесеного інфаркту.

Через рік після смерті Грегорі, учасники гурту, що залишилися, презентували новий лонгплей. Йдеться про збірку Fiends of Dope Island. Зазначимо, що учасники колективу зводили платівку на власному лейблі Vengeance Records. Цей альбом став останньою роботою The Cramps.

2006 року хлопці відіграли останнє шоу в національному театрі Marquee. Зал був забитий. Музикантів зустрічали та проводжали з оваціями.

Розпад The ​​Cramps

На початку лютого 2009 року стало відомо, що той, хто стояв біля витоків групи, помер у результаті розшарування аорти. 4 лютого не стало легендарного Люкса Інтеріору. Інформація про смерть музиканта до глибини душі поранила не лише учасників гурту, а й шанувальників.

Айві тяжко переживала смерть Люкса. Вона вирішила, що без нього колектив не може існувати і просуватися далі. Таким чином, у 2009 році помер не лише Інтеріор, а й його проект – The Cramps.

оголошення

У 2021 році на Ill Eagle Records відбулася прем'єра збірки Psychedelic Redux. До обмеженого видання збірки потрапили деякі треки The Cramps.

наступне повідомлення
Чорний коваль: Біографія групи
Ср Лип 7 , 2021
«Чорний коваль» – одна з найкреативніших хеві-метал-груп Росії. Свою діяльність хлопці розпочали у 2005 році. Через шість років колектив розпався, але завдяки підтримці «шанувальників» 2013 року музиканти знову об'єдналися і сьогодні продовжують радувати шанувальників важкої музики крутими треками. Історія створення та склад колективу «Чорний коваль» Як уже було […]
Чорний коваль: Біографія групи