Spice Girls (Спайс Герлз): Біографія групи

Spice Girls – поп-група, яка стала кумирами молоді на початку 90-х років. За час існування музичного колективу їм вдалося продати понад 80 мільйонів своїх альбомів.

оголошення

Дівчата змогли підкорити не лише британський, а й світовий шоу-бізнес.

Історія та склад групи

Одного разу, музичні менеджери Ліндсі Кесборн, Боб і Кріс Герберт захотіли створити в музичному світі новий гурт, який зміг би конкурувати з бой-бендами.

Ліндсі Кесборн, Боб та Кріс Герберт були у пошуках привабливих вокалісток. Продюсери хотіли створити винятково жіночий колектив. І варто зазначити, що музичні менеджери шукали вокалісток у незвичайних місцях.

Продюсери розміщують оголошення у звичайну газету. Звичайно, вони могли організувати класичний кастинг. Однак, Ліндсі Кесборн, Боб і Кріс Герберт шукали не розкручених солісток, без зв'язку та купи грошей. Менеджери опрацювали понад 400 анкет дівчат. Остаточний склад Spice Girls утвердився у 1994 році.

Spice Girls (Спайс Герлз): Біографія групи
Spice Girls (Спайс Герлз): Біографія групи

До речі, спочатку музичний гурт отримав назву Touch. До складу увійшли такі солістки, як Джері Холліуелл, Вікторія Адамс (зараз відома як Вікторія Бекхем), Мішель Стівенсон, Мелані Браун та Мелані Чісхолм.

Продюсери розуміли, що перший сингл та наступні репетиції допоможуть вирішити: кого залишити у групі, а кому краще піти. Так, згодом музичний колектив залишає Мішель Стівенсон. Продюсери вирішили, що дівчина зовсім не органічно виглядає у групі. Музичні менеджери зв'язалися з Абігель Кіс і запропонували їй місце у групі. Однак і вона не протрималася в групі довго.

Продюсери вже хотіли знову оголошувати кастинг відкритим. Але на допомогу менеджерам прийшла Емма Бантон, яка посіла місце у жіночому музичному колективі. 1994 року склад групи був повністю затверджений.

Spice Girls (Спайс Герлз): Біографія групи
Spice Girls (Спайс Герлз): Біографія групи

Солістки групи, що утворилася, виглядали максимально органічно. Продюсери зробили більшу ставку на зовнішність дівчат. Прекрасні та гнучкі тіла солісток музичного колективу привертали увагу чоловічої половини меломанів. Шанувальники намагалися наслідувати зовнішній вигляд співачок, копіюючи макіяж та стиль одягу.

Початок музичної кар'єри Спайс Герлз

Солістки гурту починають намагатися записувати перші треки. Але на робочому етапі ставати зрозуміло, що продюсери та співачки по-різному «дивляться» на музику та розвиток колективу. Touch вирішили розірвати контракт із музичними менеджерами.

Після того, як дівчата розірвали з продюсерами контракт, солістки наважуються змінити назву гурту. Дівчата зупинили вибір на творчому псевдонімі Spice.

Але, як виявилося, такий гурт уже працював на просторах шоу-бізнесу. Тому Spice, дівчата додали ще й girls. Новим продюсером гурту став талановитий Сайсон Фуллер.

1996 року музичний колектив офіційно презентує дебютний альбом «Spice». Незадовго до випуску платівки дівчата записують сингл «Wannabe» та кліп на цю ж музичну композицію. За місяць до офіційного релізу альбому "Спайс Герлз" презентують пісню "Say You'll Be There".

Через деякий час дебютний альбом гурту стане платиновим. Цікаво, що солістки музичного колективу не очікували такого визнання.

Пізніше дебютна платівка ще раз стане платиновою 7 разів на території Сполучених Штатів Америки та 10 разів у Великій Британії. Щоб не прогаяти цю хвилю визнання та популярності, дівчата в 1996 році записують третій за рахунком сингл «2 Become 1».

Восени 1997 року Spice Girls презентують шанувальникам другий студійний альбом. За стилем виконання музичних композицій альбом не відрізняється від дебютної платівки. Але головна відмінність «всередині». Деякі пісні, що увійшли до складу другої платівки, дівчата написали самостійно. Другий диск дає аналогічний успіх.

Spice Girls (Спайс Герлз): Біографія групи
Spice Girls (Спайс Герлз): Біографія групи

Випуск фільму гуртом Spice Girls

Дівчата активно розвивають свою музичну кар'єру. Окрім музики, вони випускають фільм «SpiceWorld», який було презентовано на Канському кінофестивалі.

Слідом за презентацією кінопроекту, Spice Girls виступає на День народження принца Чарльза. Ця подія лише примножує популярність музичного колективу.

На підтримку другого альбому дівчата вирушають у гастрольний тур із програмою The SpiceWorld world tour. Солісткам музичного колективу вдалося відвідати Канаду, США, а також інші великі європейські країни.

Квитки на кожен концерт було викуплено задовго до початку. А місця на шоу у Лос-Анджелесі закінчилися за 7 хвилин після старту продажів.

Наприкінці весни 1998 року гурт залишає прекрасна та чарівна Джері Холліуелл. Для багатьох шанувальників ця новина стала справжнім шоком.

Солістка прокоментувала свій вибір тим, що відтепер вона займатиметься сольною кар'єрою. А ось її напарниці говорили про те, що Джері Холліуелл почав так звану зіркову хворобу.

Загроза розпаду гурту Spice Girls

Усередині групи поступово розпалюється повітря. Шанувальники і не здогадуються про те, що незабаром, музичний колектив взагалі перестане існувати. Після відходу Джері Холліуелл, Spice Girls, презентують новий кліп на пісню Viva Forever. У цьому кліпі ще встигла "засвітитися" Джері.

Дівчата цілих 2 роки працювали над виходом третього студійного альбому. У 2000 році гурт презентує платівку «Forever». Це найяскравіша та найуспішніша робота Spice Girls.

Після презентації такого успішного третього альбому гурт бере довгу перерву. Дівчата офіційно не оголосили про розпад музичного гурту. Проте кожна з учасниць розпочала сольну кар'єру.

Тільки в 2007 році Spice Girls презентували «Greatest Hits», який зібрав у собі найкращі творіння гурту з 1995 року та 2 нові пісні – «Voodoo» та «Headlines». На підтримку нової збірки солістки музичного колективу влаштовують світове турне. Більшість концертів солістки гурту скасували з особистих проблем.

2012 року співачки виступили на закритті літніх Олімпійських ігор. 2012 року солістки гурту виконали музичну композицію «Spice Up Your Life», і більше про Spice Girls нічого чути не було. Проте дівчата знову не оголосили про розпад гурту офіційно.

Spice Girls зараз

Взимку 2018 року в пресу просочилася інформація про те, що Spice Girls знову об'єдналися і планують запустити концертну програму. Ця новина нікого не здивувала, оскільки у 2016 році такі обіцянки вже були, тільки ось у реальність так і не втілилися.

До речі, 2018 року вони активно намагалися вийти на сцену. Багатьох фанатів шокувало неповажне ставлення солісток до шанувальників. Дівчата неодноразово запізнювалися на власні концерти, а в деяких містах і зовсім їх скасовували, незважаючи на те, що квитки були скуплені.

У 2018 році Вікторія Бекхем спростувала повідомлення про підготовку світового турне Spice Girls. Дівчата не планують поки що виходити на сцену та записувати нові альбоми.

оголошення

Шанувальника залишається насолоджуватися старими піснями та кліпами солісток музичного колективу.

наступне повідомлення
Samantha Fox (Саманта Фокс): Біографія співачки
Нд Січ 2 , 2022
Головна особливість моделі та співачки Samantha Fox криється в харизмі та видатному бюсті. Саманта отримала свою першу популярність як модель. Модельна кар'єра дівчини тривала зовсім недовго, а ось музична триває досі. Незважаючи на свій вік, Саманта Фокс знаходиться у чудовій фізичній формі. Найімовірніше, над її зовнішністю […]
Samantha Fox (Саманта Фокс): Біографія співачки