Quavo (Куаво): Біографія артиста

Quavo – американський хіп-хоп виконавець та співак, відомий автор пісень та продюсер. Найбільшу популярність він отримав як учасник знаменитого реп-гурту Migos. Цікаво, що це «сімейна» група – всі її учасники є родичами один одному. Так, Takeoff – дядько Куейво, а Offset – його племінник.

оголошення

Раннє творчість Quavo

Майбутній музикант народився 2 квітня 1991 року. Його справжнє ім'я Куейвіус ​​Кейат Маршалл. Музикант народився у Джорджії (США). Хлопчик ріс у неповній родині – його батько помер, коли Куейвіусу було 4 роки. Мама хлопчика була перукарем. З ними жили й найкращі друзі хлопчика.

Takeoff, Offset та Quavo росли разом і виховувалися матір'ю Quavo. Жили вони на кордоні двох штатів – Джорджія та Атланта. У шкільні роки кожен та хлопчиків захоплювався футболом. Усі вони досягли у ньому певних успіхів. 

Quavo (Куаво): Біографія артиста
Quavo (Куаво): Біографія артиста

Так, Куейво став одним із найкращих гравців старшої школи, однак у 2009 році перестав грати у шкільній команді. Приблизно в цей час він активно захопився музикою. Склалося так, що його дядько з племінником також поділяли це захоплення. Так, у 2008 році було засновано тріо – Migos.

Участь у тріо

Polo Club – первісна назва колективу. Саме під таким ім'ям хлопці провели кілька перших виступів. Однак згодом ця назва видалася їм невідповідною, і вони замінили її на Migos. 

Перші три роки існування музиканти-початківці шукали свій стиль. Вони експериментували із репом, як могли. Тим більше, що початок їхньої кар'єри припав на період, коли хіп-хоп зазнав колосальних змін. 

На зміну жорсткому вуличному хіп-хопу приходило м'якше та електронніше звучання. Музиканти швидко підхопили хвилю трепу, що тільки зароджується, і почали робити багато музики в цьому стилі. Тим не менш, на те, щоб досягти популярності, знадобилися роки.

Перший повноцінний реліз вийшов лише 2011 року. До цього молоді музиканти випускали окремі треки та відеокліпи на YouTube. Проте через три роки після першого записаного треку репери вирішили випустити повноформатний реліз.

Перший альбом хлопців

Але це був не альбом, а мікстейп (реліз, який виконаний з використанням чужої музики і відрізняється більш простим підходом до створення, ніж альбом). Juug Season – назва першого релізу музикантів, що вийшов у серпні 2011 року. Реліз сприйняли слухачами досить тепло. 

Quavo (Куаво): Біографія артиста
Quavo (Куаво): Біографія артиста

Проте, з наступною роботою репери не поспішали і повернулися лише за рік. І це знову був мікстейп під назвою "No Label". Випущено його було влітку 2012 року. 

У цей час поступово з'являлася нова тенденція – випускати не альбоми та великоформатні релізи, а сингли. Сингли мали більшу популярність у аудиторії і набагато швидше розкуповувалися. Цю «моду» відчули і Migos – обидва їх мікстейпи не стали популярними. 

Сингл "Versace" 

Натомість сингл «Versace», який вийшов буквально через півроку, «підірвав» музичний ринок. Пісня була помічена не лише слухачами, а й зірками американської реп-сцени. Зокрема, Drake, що вже широко відомий тоді, зробив на пісню власний ремікс, який сприяв популяризації пісні та гурту в цілому. Сама пісня не зайняла особливих позицій в американських чартах, натомість ремікс отримав зізнання. Пісня потрапила до легендарного Billboard Hot 100 і досягла там 31-ої позиції. 

У тому ж році Quavo став вирізнятися і як сольний артист. Він також випускав сингли, які мали середню популярність, а один з них – «Champions» став справжнім хітом у США. Він також потрапив у чарт Billboard. Це була перша пісня Куейво, яка потрапила до чартів.

Quavo (Куаво): Біографія артиста
Quavo (Куаво): Біографія артиста

Yung Rich Nation – перший студійний альбом колективу, який вийшов у 2015 році, через два роки після першого успішного синглу. Versace зумів підігріти інтерес до релізу, незважаючи на те, що ледь придбані фанати групи чекали його два роки. Проте альбом все ж таки вийшов, і слухачам він припав до смаку. 

Однак про світову популярність говорити поки що було зарано. Ситуація змінилася у 2017 році з виходом платівки «Culture». То була перемога молодих музикантів. Диск виліз на вершину американського Billboard 200.

Паралельна сольна кар'єра Quavo

Поруч із успіхом творчості групи, Куэйво стає відомий як і сольний виконавець. Його почали активно запрошувати взяти участь у своїх записах інші популярні музиканти. Зокрема, Тревіс Скотт в одному з інтерв'ю заявив, що має цілий альбом спільних з Куейво пісень.

У 2017 році було випущено низку успішних синглів, один із яких навіть став саундтреком до чергового продовження відомого фільму «Форсаж». Наступний рік ознаменувався успішним випуском «Culture 2» та рядом сольних синглів. 

оголошення

Слідом за ним вийшов і перший (поки що єдиний альбом) «Quavo Huncho». Платівка була високо оцінена критиками та здобула низку нагород. На даний момент є інформація, що Куейво готує до виходу свою нову платівку. Поруч із, Migos продовжують випускати нові релізи. Останній на сьогодні їхній диск «Culture 3» вийшов у 2021 році і став логічним продовженням сіквела. Крім того, музиканта можна часто почути на платівках інших відомих реп-виконавців (Lil Uzi Vert, Metro Boomin тощо)

наступне повідомлення
GIVĒON (Гівон Еванс): Біографія артиста
Вт Квіт 6 , 2021
GIVĒON — це американський R&B- та реп-виконавець, який розпочав свою кар'єру у 2018 році. За недовгий час у музиці він співпрацював з Drake, FATE, Snoh ​​Aalegra та Sensay Beats. Однією з найбільш незабутніх робіт артиста став трек Chicago Freestyle з Drake. У 2021 році виконавця номіновано на премію Grammy Awards […]
GIVĒON (Гівон Еванс): Біографія артиста