Лео: Біографія співачки

Лера – білоруська співачка, яка співпрацює з Kaufman Label. Першу порцію популярності виконавиця отримала після того, як виконала музичну композицію з привабливим співаком Тімою Білоруських.

оголошення
Лео: Біографія співачки
Лео: Біографія співачки

Вона вважає за краще не афішувати своє справжнє ім'я. Таким чином, їй вдається підігрівати інтерес шанувальників своєї персони. У Просто Лери вже вийшло кілька гідних робіт, а 2021 року вона порадувала «фанів» презентацією справді «соковитого» лонгплею.

Дитячі та юнацькі роки

Просто Лера не любить відверті про себе. Представникам засобів масової інформації вдалося з'ясувати, що вона народилася у столиці Республіки Білорусь – Мінську. Повна дата народження також залишається загадкою. Лише одного разу виконавиця обмовилася, що народилася 2001 року. Як і Лера відвідувала школу. Дівчина не радувала батьків хорошими відмітками у щоденнику. Зате змалку вона відкрила в собі потяг до музики. Лера до дірок затирала треки найпопулярніших виконавців.

Після невдалого досвіду стосунки вона з головою поринула у творчість. Музика стала для Лери джерелом натхнення та спокою. Спів допомагав забути про душевні переживання. Не дивно, що після набуття атестату зрілості вона вирішила освоїти творчу професію.

«Усвідомлення того, що маю добрий голос, і я можу співати – прийшло ще в дитинстві. Зрозуміло, тоді я несерйозно поставилася до цього. У міру дорослішання, коли на мене обрушилася маса емоційних переживань, я зуміла пережити непростий для себе період лише завдяки музиці», — повідомила Просто Лера.

Просто Лера: Творчий шлях та музика

Восени 2019 року відбулася презентація дебютного синглу співачки. Новинка отримала назву "Сильно". Трек супроводжувався прем'єрою кліпу. Лірична композиція на ура зайшла молодій аудиторії. Лера ідеально передала весь спектр емоцій, який пережила її головна героїня.

Лео: Біографія співачки
Лео: Біографія співачки

У тому ж 2019 вона повідомила шанувальникам про те, що тепер співпрацюватиме з лейблом Kaufman Label. На представлений лейбл підписано: Тіма Білоруських, Гарік Погорєлов та LIPA.

«Хвилина вечора» – це трек, який помножив популярність молодої виконавиці. У записі композиції взяв участь згаданий вище Тіма Білоруських. У 2020 році робота зайняла 18 місце у чарті «Яндекс.Музики».

По презентацію новинок Просто Лера вирушила на концерт. Виступ співачки відбувся на одному із майданчиків Рязані. Це був дебютний концерт виконавиці-початківця, тому вона отримала масу незабутніх емоцій. Лера написала:

«Перед виходом на сцену я не могла повірити, що це відбувається зі мною. Зізнаюся, хвилювання брало гору наді мною. Мені здавалося, що я провалюся і не виступлю як слід. Я ніби була уві сні, але після того, як виконала пісню, мені захотілося залишитися на сцені. Ті емоції, які я зазнала в Рязані – незабутні».

Подробиці особистого життя артистки

У 2019 році Тіма Білоруських дав інтерв'ю одному з ютуб-каналів. Йому довелося відповісти на масу каверзних питань, які стосувалися його особистого життя. Він як міг, намагався уникати питань про амурні справи, але зрештою заявив, що в нього є дівчина, і незабаром він представить даму серця шанувальникам.

Коли відбулася презентація спільного кліпу Просто Лери та Білоруських, багато хто припустив, що вони пара. Хлопці не поспішали спростовувати здогади «фанів», тим самим підливаючи олії у вогонь. Але пізніше з'ясувалося, що Тіма вже давно одружений та виховує доньку.

Зазначимо, що до 2019 року цю інформацію не знав жоден шанувальник співака. Згадки про те, що Лера та Тіма разом – розвіялися.

Лео: Біографія співачки
Лео: Біографія співачки

У соцмережах Просто Лера ділиться винятково творчими моментами. Вона практично не займається введенням облікового запису, тонко натякає шанувальникам, що в неї інші життєві пріоритети.

Просто Лера в даний час

2020 року з'ясувалося, що співачка підготувала для шанувальників своєї творчості альбом. Платівка отримала назву «Я тебе кличу». Збірка була тепло зустрінута шанувальниками. Критики відзначили емоційність платівки.

Без музичних новинок не лишився і 2021 рік. 12 березня вона представила лонгплей «Погода кохати». Реліз платівки відбувся на лейблі Kaufman Label. До нього увійшло 11 пісень. Просто Лера сказала, що цю збірку вони створювали «з великим почуттям кохання».

Лера розповіла, що робота над новим лонглпеєм велася протягом року. Деякі треки зводили хлопці в дорозі, в готелі і навіть на заправці. Співачка зазначила, що саме у цій збірці їй вдалося розкрити творчий потенціал.

Просто Лера у 2021 році

У квітні 2021 року виконавиця презентувала новий сингл. Композиція отримала назву «Мотільки». Музичний твір збудований на контрастах. Лера сказала, що написання треку збіглося з новим етапом у її творчій кар'єрі.

оголошення

Просто Лера засинала шанувальників своєї творчості яскравими музичними новинками. У середині травня 2021 року відбулася презентація треку «Провід». Артистка розповіла, що пісню вона записала ще взимку.

наступне повідомлення
Murat Dalkilic (Мурат Далкилич): Біографія артиста
Ср Бер 17 , 2021
Murat Dalkilic - один із найвідоміших і найпопулярніших турецьких співаків. Він дебютував у 2008 році і з кожним роком стає ще популярнішим. Майбутня турецька зірка народилася 7 серпня 1983 року в Ізмірі. Хлопчик із ранніх років цікавився музикою та сценою. Він міг […]
Murat Dalkilic (Мурат Далкилич): Біографія артиста