Мегаполіс: Біографія групи

«Мегаполіс» – рок-колектив, який був заснований на заході 80-х років минулого століття. Формування та розвитку групи відбувалося біля Москви. Дебютна поява на публіці відбулася 87-го року минулого століття. Сьогодні рокерів зустрічають не менш палко, ніж з моменту першого виходу на сцену.

оголошення

Група "Мегаполіс": як все починалося

Сьогодні Олег Несторов та Михайло Габолаєв по праву вважаються «батьками» колективу. Діти зустрілися за рік до офіційної прем'єри групи. Їх звело загальне захоплення музикою. 1986 року дует навіть записав дебютний лонгплей. Зводити платівку їм допомагали музиканти: Андрій Бєлов, Михайло Алесін, Аркадій Мартиненко, Саша Суздальов та Ігор Жигунов.

Після виходу збірки – хлопці опинилися у центрі уваги журналістів. Про них навіть видали кілька коротких нотаток у газеті. Пізніше вони приєдналися до хлопців Стаса Намін. До речі, Станіслав був автором левової частки хітів гурту.

Нестеров опинився у центрі культурної тусовки. Найприємніше в цьому процесі було те, що він поступово почав обростати так званими корисними знайомими. Незабаром він домовився записати альбом на відомій студії звукозапису «Мелодія». У цей час головним звукорежисером «Мелодії» був Р. Петров.

Завдяки Герману хлопці з «Мегаполісу» начебто знайшли свій стиль та визначили індивідуальне звучання. Петров - допоміг сформувати "правильний" склад.

Колеги, що залишилися, не зовсім були згодні з рішенням звільнити старих музикантів. На початку «нульових» одноголосно було ухвалено рішення взяти творчу перерву.

Потім Габолаєв знайшов Діму Павлова, Андрія Карасьова та Антона Дашкіна, які й сьогодні радують шанувальників творчості «Мегаполіс» крутими виступами.

Мегаполіс: Біографія групи
Мегаполіс: Біографія групи

Творчий шлях рок-колективу

Дата заснування групи кінець травня 1987 року. Саме в цей період хлопці презентували шанувальникам важкої музики дебютний лонгплей, наповнений інтелектуальними треками.

За рік хлопці потрапили на студію звукозапису «Мелодія». Їм удалося записати на вінілі музичний твір «Ранок». Про трек дуже втішно відгукнувся звукорежисер.

Збірка за досить короткий проміжок часу поширилася столицею. Незабаром платівка із записом потрапила до рук популярного шоумена Вані Демидова. За допомогою останнього, рокери записали пару кліпів та вирушили до гастрольного туру.

https://www.youtube.com/watch?v=M6vK0xglzW8

На початку 90-х років вони відвідали найпрестижніший музичний фест, який проходив на території Берліна. У цей час музиканти записали кілька творів, основою яких лягли вірші Йосипа Бродського і Андрія Вознесенського.

Тоді ж відбулася прем'єра максимально ліричного лонгплею рок-гурту, який отримав назву «Строкаті вітерці». Разом з популярними російськими треками, пісні були перекладені ще й німецькою мовою.

На хвилі популярності рокери розпочали роботу над збіркою Megapolis. Альбом справив незабутнє враження на меломанів. На частину композицій музиканти презентували кліпи, які оцінили ще й зарубіжні меломани.

Для закріплення популярності лідери колективу ініціювали створення акустичної платівки на основі одного зі своїх сольних виступів. Незабаром дискографія колективу поповнилася проектом «Гроза у селі» та збіркою треків у форматі «Зе Бест».

Мегаполіс: Біографія групи
Мегаполіс: Біографія групи

Творча перерва колективу "Мегаполіс"

Часта зміна складу групи спричинила бажання призупинити діяльність рок-колективу. У кінцевому результаті учасники групи взялися за розкрутку колективів-початківців. Серед найяскравіших проектів хлопців – гурт «Маша та ведмеді» та команда «Ундервуд».

Лише у «нульових» роках рокери зосередилися на репертуарі «Мегаполісу». У цей час музиканти презентували новий трек. Йдеться про композицію «Зимова». Дещо пізніше відбувся реліз пісні з оригінальною назвою – «Їжачок, що причаївся між твоїми ногами».

В 2010 Нестеров представив на суд шанувальників повноформатний лонгплей, який отримав назву «Супертанго». Композиції, які очолили платівку напрочуд «фанів» отримали оновлене звучання. Таким чином рокер хотів поділитися своїм баченням сучасної музики. Через деякий час російський рок-колектив порадував публіку виставою «З життя планет» та збірки ZEROLINES.

Група "Мегаполіс": наші дні

2019 року музиканти порадували візуалізацією треку «Три сірники» на вірші Жака Превера. У тому ж році рокери повідомили, що впритул працюють над новим студійним альбомом, реліз якого намічено на 2020 рік.

Наприкінці першого осіннього місяця 2020 року відбулася прем'єра платівки із тематичною назвою «Листопад». Трек-лист збірки складався з пісень, написаних вірші російських поетів минулого століття.

оголошення

Без приємних новин для шанувальників не лишився і 2021 рік. Так цього року стало відомо, що рок-колектив «Мегаполіс» представить концертну версію лонгплею «Листопад». Ця подія відбулася у середині червня 2021 року у рамках 7-го Книжкового фесту «Червона площа».

Мегаполіс: Біографія групи
Мегаполіс: Біографія групи

«Родзинкою виступу стане візуальний ряд від художника Андрія Врадія. Нашим шанувальникам напевно відомо, що нас із Андрієм пов'язує багаторічна співпраця та дружба. Врадия зробив круті картинки до кожного треку з нашої нової збірки», – розповіли учасники гурту.

наступне повідомлення
RMR: Біографія артиста
Пн Лип 12 , 2021
RMR – американський реп-виконавець, співак, автор текстів. У 2021 році не лише творчість, а й особисте життя артиста привернула підвищену увагу шанувальників та журналістів. Репер був помічений у компанії чарівної актриси Шерон Стоун. Подейкують, що 63-річна Шерон Стоун самостійно спровокувала чутки про роман із репером. Папараці помітили її в компанії […]
RMR: Біографія артиста