Ігор Матвієнко: Біографія композитора

Ігор Матвієнко – музикант, композитор, продюсер, громадський діяч. Він стояв біля витоків народження популярних колективів «Любе» та «Іванушки International».

оголошення
Ігор Матвієнко: біографія композитора
Ігор Матвієнко: біографія композитора

Дитячі та юнацькі роки Ігоря Матвієнка

Ігор Матвієнко народився – 6 лютого 1960 року. Він народився у Замоскворіччя. Ігор Ігорович виховувався у сім'ї військовослужбовців. Матвієнко ріс обдарованою дитиною. Першим, хто помітив талант хлопчика, виявилася його мати. У пізніших інтерв'ю Матвієнко з вдячністю згадуватиме про матір та педагога музичної школи Є. Капульського.

Вчителю музики вдалося донести, що Ігор має досконалий слух. Особливо добре хлопчикові давалася імпровізація. Капульський казав, що за Матвієнком велике музичне майбутнє. Він не помилився в прогнозах. Ігор не лише геніально грав, а й співав. Він наслідував зарубіжних зірок і вже в юнацькі роки складав композиції.

Він добре навчався у школі. У старших класах Матвієнко остаточно переконався, з якою професією хоче пов'язати життя. Він став студентом музичного училища імені Михайла Іполитова-Іванова. На початку 80-х він тримав у руках диплом хорового диригента.

Творчий шлях Ігоря Матвієнка

Творча кар'єра обдарованого Матвієнка розпочалася у 81-му році минулого століття. Йому вдалося попрацювати в декількох музичних колективах, як художній керівник, співак і композитор. Його кар'єра стартувала з гуртів «Перший крок», «Доброго дня, пісня!» та «Клас».

Тоді ж він розпочав співпрацю з Олександром Шагановим. Талановитий поет та композитор створили унікальний дует, презентувавши меломанам нереальну кількість гідних музичних творів. Коли дует розширився до тріо, і до складу влився Микола Расторгуєв, з'явився колектив "Любе".

Пізніше Ігор Ігорович попрацював із групами «Іванушки» та «Місто 312». Крім того, він сформував групу "Мобільні блондинки". На думку Матвієнка «Мобільні блондинки», — це гротеск, який співає Comedy Woman. Спочатку до його планів входило створення колективу «під Ксенію Собчак», яка мріяла співати.

Але, за словами засновника, у учасниць гурту забракло харизми, щоб передати глядачам усю іронію задуму.

Не можна перерахувати всі композиції, які належать авторству Матвієнка. Треки Ігоря Ігоровича продовжують звучати. Він подарував третину хітів у першій половині 90-х років.

Ігор Матвієнко: біографія композитора
Ігор Матвієнко: біографія композитора

Ігор Матвієнко: заснування продюсерського центру

На початку 90-х став керівником свого продюсерського центру. У новому столітті «Фабрика зірок» почала випускати нових артистів, у якому запрошеними гостями часто ставали зірки естради, що вже відбулися. З цією метою в 90-х роках проводився конкурс «Головна сцена».

У 2014 році його призначили музичним продюсером церемоній відкриття та закриття XXII зимових Олімпійських ігор у Сочі. Шанувальники та критики не залишилися байдужими та оцінили композиції, які написав геніальний Матвієнко.

У 2016 році він запустив новий проект, який отримав назву «Жити». Мета проекту – допомога людям, які опинилися у вкрай складних життєвих ситуаціях. Для «Жити» Ігор Ігорович визнав пісню та записав відеокліп. У зйомках ролика взяли участь заслужені та популярні артисти Росії.

За кілька років він став запрошеним гостем програми «Доля людини з Борисом Корчевніковим». Він дав максимально відверте інтерв'ю, в якому розповів про становлення творчої кар'єри та ситуації, які були присутні у його особистому житті. Крім того, він розповів про історію формування групи "Любе". Його авторству належать найпопулярніші композиції репертуару гурту. Йдеться про пісні «Кінь» та «По високій траві».

Подробиці особистого життя композитора

Ігор Ігорович не приховує, що любить вродливих жінок. Особисте життя композитора виявилося ще більш насиченим, ніж творче. Іноді Матвієнку й сам важко сказати про кількість шлюбів і розлучень.

У першому цивільному шлюбі у пари народився син. Матвієнко не поспішав вести кохану до РАГСу, а невдовзі це зовсім не знадобилося, оскільки колишні кохані розлучилися.

Цікаво, що один із офіційних шлюбів Ігоря Ігоровича тривав лише добу. Сімейні стосунки Євгенією Давіташвілі проіснували півмісяця.

Він змінив своє життя після спілкування із екстрасенсом. Не відомо, про що Ігор спілкувався з ясновидцем, але незабаром він прийняв віру. Матвієнко вирішив хреститися.

Третю дружину Ігоря звали Лариса. На жаль, і цей шлюб виявився не міцним. У спілкі народилася спільна дочка, яку назвали Настя. Відомо, що сьогодні дівчина живе в Англії та працює модельєром.

Наступною дружиною Ігоря стала Анастасія Алексєєва. З нею композитор та продюсер познайомився на зйомках кліпу «Дівчисько», Жені Білоусова. Анастасія щосили намагалася побудувати з Матвієнком справді міцну родину. Жінка народила від знаменитості трьох дітей.

У 2016 році з'ясувалося, що Матвієнко знову наступили на ті самі граблі. Він подав на розлучення із Анастасією. Ігор недовго сумував. Він знайшов втіху в обіймах актриси Яни Кошкіної.

Ігор Матвієнко: біографія композитора
Ігор Матвієнко: біографія композитора

Ігор Матвієнко у цей час

2020 року він відзначив круглу дату. Матвієнку виповнилося 60 років. На честь святкової події відбулося кілька концертів у Крокус Сіті Холлі. Незадовго до Дня народження він отримав звання «Заслужений артист Російської Федерації».

Через коронавірус його продюсерський центр у 2021 році зазнає колосальних збитків. Але так чи інакше він продовжує триматися на плаву.

оголошення

Концерт колективу «Іванушки International», продюсуванням якого займається Матвієнко, найімовірніше відбудеться у 2021 році. Ігор Ігорович розповів, що у Андрія Григор'єва-Апполонова (соліста «Іванушек») з'явилися серйозні проблеми з алкоголем. Матвієнко, разом із колегами намагається підтримати «рудого» з «Іванушки International», але поки що захворювання не відступає.

наступне повідомлення
Biting Elbows (Байтінг Елбоус): Біографія групи
Нд Квіт 11 , 2021
Biting Elbows – російський колектив, який утворився у 2008 році. До складу колективу увійшли різношерсті учасники, але саме таке «асорті», у поєднанні з талантом музикантів – вигідно виділяє «Байтінг Елбоус» на тлі інших колективів. Історія створення та склад Biting Elbows Біля витоків колективу стоять талановитий Ілля Найшуллер та Ілля Кондратьєвим. […]
Biting Elbows (Байтінг Елбоус): біографія групи