House of Pain (Хаус оф Пейн): Біографія групи

У 1990 році Нью-Йорк (США) подарував світу реп-групу, що відрізнялася від вже існуючих колективів. Своєю творчістю вони зруйнували стереотип, що білий хлопець так добре читати реп не може.

оголошення

Виявилося, що все можливе і навіть цілою групою. Створюючи свою трійку реперів, вони абсолютно не думали про славу. Вони просто хотіли читати реп, у результаті набули статусу відомих реп-виконавців.

Коротко про учасників гурту House of Pain

Лідер-вокаліст гурту, кінозірка Everlast — виконавець та автор пісень. Співак ірландського походження, справжнє ім'я Ерік Френсіс Шроді, народився в Нью-Йорку.

House of Pain (Хаус оф Пейн): Біографія групи
House of Pain (Хаус оф Пейн): Біографія групи

Творча тенденція - поєднання кількох жанрів (рок, блюз, реп та кантрі).

DJ Lethal - неперевершений діджей групи, латиш за національністю (Леорс Дімантс), народився в Латвії.

Danny Boy - Даніель О'Коннор навчався в одній школі з Еріком, вони були найкращими друзями. Вокаліст і автор пісень також має ірландське коріння.

Ініціатором групи, як і автором її назви, був Everlast. Так як у групі двоє були нащадками ірландських іммігрантів, емблемою групи було обрано ірландську трилисту конюшину. Ця група проіснувала шість років із 1990 року по 1996 гг.

Як все починалося?

Завдяки захоплюючому хіту Jump Around, який увійшов до найпопулярніших хіт-парадів у всьому світі, нова група мала величезну популярність. Сингл став не тільки широко відомим, але й мільйонним тиражем, що розкуповується.

Група сколихнула не тільки Америку, а й розбурхала всю Європу. Підписавши контракт з американською незалежною компанією, гурт розпочав свою офіційну музичну кар'єру.

Дебютний альбом під однойменною назвою набув статусу мультиплатинового альбому, в якому був показаний справжній ірландець зі своїм менталітетом і характером, справжній представник смарагдового острова.

Яскравою творчістю виконавці демонстрували поєднання різних форм фольклору американського та ірландського походження.

Гурт почав гастролювати, виїжджати в тури, давати численні концерти.

Визнання групи House of Pain

До виходу другого альбому гурт співпрацював з різними гуртами, беручи участь у спільних концертах. Були пропозиції, які музиканти приймали, знімаючись у різних проектах.

Лідер гурту почав зніматися у фільмах. Разом зі своїм шкільним товаришем та колегою по сцені Danny Boy, зі знаменитим Міккі Рурком відкрив свою справу.

У Лос-Анджелесі і сьогодні ресторан House of Pizza приймає відвідувачів. Даніель брав безпосередню участь у зйомках бойовика.

DJ Lethal активно займався продюсерською діяльністю, розкручуючи різні групи. У хлопців було дуже багато нових проектів та ідей.

Другий альбом, випущений гуртом у 1994 році, музичні критики визнали найкращим за попереднє видання. Як результат – альбом досягає дивовижних висот, отримавши золотий статус.

Музиканти гурту зробили неймовірно багато для розвитку цього напряму.

У свідомості багатьох ірландців пісні гурту House of Pain стали справжнім символом свободи та боротьби з існуючою політичною системою. Ця група - це не тільки носій дивовижної музики, а й стиль життя.

House of Pain (Хаус оф Пейн): Біографія групи
House of Pain (Хаус оф Пейн): Біографія групи

Розпад Хаус оф Пейн, але не творчих особистостей

Через два роки після виходу золотого альбому гурт House of Pain випустив третій альбом, який, на жаль, став останнім творчим проектом гурту.

Колектив поступово розпадався. Цьому сприяли такі факти, як вживання наркотиків Даніелем, бажання Еріка відновити свою сольну кар'єру.

Діджей приєднався до початківця, який працював «на розігріві» у гурту House of Pain під час прощального туру.

Хлопці пішли кожен своїм шляхом. Danny Boy серйозно зайнявся відновленням свого здоров'я, почав інтенсивне лікування від алкоголю та наркозалежності.

Якоюсь мірою, і на якийсь час йому це вдалося. Він навіть організував власний проект, у якому збирався використати музичний жанр хардкор-панк.

На превеликий жаль, наркотики хлопця не відпустили, і це означало закінчення історії. DJ Lethal виступав у складі нового гурту і посилено працював над новим проектом.

Ерік співпрацював з різними колективами, трохи знімався в кіно, навіть встиг мати сім'ю. Якогось моменту здоров'я співака погіршилося, йому зробили операцію на серці. Лікарі повернули його до життя.

House of Pain (Хаус оф Пейн): Біографія групи
House of Pain (Хаус оф Пейн): Біографія групи

Через десятиліття

Пройшло довгих 14 років після розпаду дивовижного колективу, про який не перестають пам'ятати його шанувальники та мріють знову зустріти його на сцені.

2008 року музиканти возз'єдналися. У групі, окрім чудової трійці, взяли участь інші виконавці.

Але після випуску дебютного альбому пішов Ерік через напружений графік сольних концертів та участь у групі. На честь ювілею першого альбому (25 років) гурт House of Pain організував тріумфальний тур по всьому світу.

оголошення

Незважаючи на те, що репертуар складається здебільшого з відомих треків, концерти проходять у переповнених залах. У Росії шанувальники вперше почули першу реп-групу у повному складі.

наступне повідомлення
Taio Cruz (Тайо Круз): Біографія артиста
Чт Лют 20 , 2020
З недавнього часу до талановитих виконавців у стилі R'n'B приєднався новачок Тайо Круз. Незважаючи на молоді роки, ця людина увійшла до історії сучасної музики. Taio Cruz Народився Тайо Круз 23 квітня 1985 року в Лондоні. Його батько родом із Нігерії, а мати є чистокровною бразилійкою. З дитинства хлопець демонстрував власну музичність. Було […]
Taio Cruz (Тайо Круз): Біографія артиста