Consuelo Velázquez (Консуело Веласкес): Біографія композитора

Consuelo Velázquez увійшла до музичної історії, як автор чуттєвої композиції Besame mucho.

оголошення

Талановита мексиканка написала композицію в юному віці. Консуело говорила, що завдяки цьому музичному твору їй вдалося поцілувати весь світ. Вона реалізувала себе як композитор і талановита піаністка.

Consuelo Velázquez (Консуело Веласкес): Біографія композиторки
Consuelo Velázquez (Консуело Веласкес): Біографія композитора

Дитячі та юнацькі роки

Дата народження уславленої Консуело Веласкес – 29 серпня 1916 року. Її дитинство пройшло біля Сьюдад-Гусман, Халіско (Мексика).

Дівчинка виховувалась у споконвічно інтелігентних традиціях. Вона рано осиротіла. Будучи зовсім дитиною - померли її мати і глава сімейства. З того часу вихованням дівчинки займався дядько по батьківській лінії.

У ранньому віці вона відкрила любов до музики. Музичною освітою Консуело почав займатися Р. Серратос. Вона майстерно грала на фортепіано. Її приваблювала імпровізація, тому незабаром вона почала складати професійні музичні твори.

Невдовзі дівчинка перебралася до Мексики, за Р.Серратос директором музичної школи. Вона вступила до музичної школи та з відзнакою закінчила навчальний заклад.

Після закінчення музичної школи Консуело вступила на посаду вчителя музики. Вона активно складала музичні твори, які майже завжди народжувалися шляхом імпровізації. Частину композицій сьогодні прийнято вважати вершиною творчості Консуело Веласкес.

Творчий шлях та музика Consuelo Velázquez

У 16-річному віці вона написала, мабуть, одну з найвідоміших музичних композицій. Твір Besame mucho – подарував їй світове визнання та популярність.

Коли журналісти спробували дізнатися про історію створення шедевра, то поцікавилися у Консуело, що надихнуло її на написання рядків: «Я прошу, цілуй мене жарко, так жарко, ніби ніч нам залишилася одна. Я прошу, цілуй мене солодко, тебе відшукавши знову, боюся втратити назавжди ... ». Журналісти тонко натякали, що вона написала твір на тлі любовних стосунків. Але все виявилося набагато простіше.

Вона вигадала музичний твір під враженням від почутої арії з опери Енріке Гранадоса «Гойєскі». У середині 40-х років минулого століття Besame mucho набула популярності на території Сполучених Штатів Америки.

Consuelo Velázquez (Консуело Веласкес): Біографія композиторки
Consuelo Velázquez (Консуело Веласкес): Біографія композитора

Першим на території Америки прославлену композицію виконав Джиммі Дорсі. Коли пісня Besamo Mucho прозвучала у США – на Консуело Веласкес обрушилося всесвітнє зізнання. Їй надійшло запрошення відвідати Голівуд.

Їй надходили привабливі пропозиції підписати контракти, але обдарована дівчина, найімовірніше, не розуміла перспектив, які відкрилися перед нею. Щоразу вона відкидала пропозиції продюсерів про співпрацю.

Besamo Mucho – це не єдина відома композиція мексиканської піаністки. До списку популярних творів також входять:

  • Amar y vivir;
  • Cachito;
  • Que seas feliz.

Авторству мексиканської піаністки справді належить величезна кількість пісень, сонат, ораторій та симфоній. Але все ж таки варто визнати, що в історію світової музики вона увійшла тільки завдяки Besamo Mucho.

Вона встигла проявити себе як талановита актриса. Наприкінці 30-х років минулого століття – Консуело знялася у кінострічці «Карнавальні ночі» режисера Хуліо Сарасені.

Наприкінці 70-х років жінка стала депутатом Палати депутатів Конгресу Мексики. На її поличці красується велика кількість престижних премій та нагород. Її творчість особливо поважають її історичної батьківщині.

Подробиці особистого життя Consuelo Velázquez

У житті мексиканської піаністки було троє чоловіків: офіційний чоловік Маріано Рівера та двоє синів – Серхіо та Маріано. Консуело говорила про те, що сім'я для неї найголовніше у житті. Вона навіть пожертвувала кар'єрою заради збереження теплих стосунків із чоловіком та синами.

Завдяки твору найпопулярнішої пісні свого репертуару – вона зустріла своє кохання. З майбутнім чоловіком вона познайомилася згодом після написання хіта Besamo Mucho.

Після написання твору вона довго не могла зважитися на те, щоб поділитися ним з шанувальниками музики. Тоді подруга порекомендувала відправити пісню на радіо анонімно.

Consuelo Velázquez (Консуело Веласкес): Біографія композиторки
Consuelo Velázquez (Консуело Веласкес): Біографія композитора

Редактору радіо сподобалося, що він почув. Композиція щодня лунала на радіохвилі. Людина, яка дала право на запуск твору, попросила автора назвати своє ім'я.

Навіть після прохань редактора, Консуело не наважилася прийти до музичної редакції і представиться.

Веласкес відправила на радіо подругу. Знайома Консуело вчинила чесно. Вона стала присвоювати собі чужу славу, назвавши справжнє ім'я автора.

оголошення

Консуело довелося особисто познайомитися з молодим редактором. Звали його Маріано. Незабаром молода людина зробив мексиканської піаністці пропозицію руки і серця. У цьому союзі, як було зазначено вище, народилося двоє синів.

Цікаві факти про Consuelo Velázquez

  • Найпопулярніша композиція Консуело звучить у радянській кінострічці «Москва сльозам не вірить».
  • Besame Mucho співають більше ста мов світу.
  • Мексиканка походить від великого іспанського художника Д. Веласкеса.
  • Композиція Besame mucho стала переможницею першого хіт-параду в Америці.
  • Вона мріяла про кар'єру піаністки, але все ж таки сьогодні про неї пам'ятають, як про композитора.
  • Смерть Consuelo Velázquez
  • Її не стало 22 січня 2005 року. Вона померла через ускладнення на серці. Ускладнення виникли у 2004 році, після того, як жінка зламала кілька ребер.
наступне повідомлення
Ранетки: Біографія групи
Понеділок Травень 10 , 2021
"Ранетки" - російський герл-колектив, який утворився в 2005 році. До 2010 року у солісток гурту виходило «робити» придатний музичний матеріал. Співачки радували шанувальників регулярним виходом нових треків та кліпів, але у 2013 році продюсер закрив проект. Історія освіти та склад групи Вперше про «Ранетки» стало відомо у 2005 році. Склад […]
Ранетки: Біографія групи