Алла Пугачова: Біографія співачки

Алла Борисівна Пугачова – справжня легенда російської сцени. Її часто називають примадонною вітчизняної естради. Вона є не лише чудовою співачкою, музикантом, композитором, а й актором, режисером.

оголошення

Більше півстоліття Алла Борисівна залишається найбільш обговорюваною особистістю вітчизняного шоу-бізнесу. Музичні композиції Алли Борисівни ставали народними хітами. Пісні примадонни свого часу звучали скрізь.

І начебто популярність співачки почала зменшуватись, але шанувальникам не вдалося забути її ім'я. Адже в пресі з'явилася новина про те, що Пугачова виходить заміж за Галкіна, який годиться їй у сини.

Алла Пугачова: Біографія співачки
Алла Пугачова: Біографія співачки

До репертуару Алли Борисівни увійшло близько 100 сольних альбомів та 500 музичних композицій.

Загальний тираж продажу альбомів складав близько 250 млн. екземплярів. Примадонну ніхто не зміг перевершити.

Вона може посміхатися та бути привітною. Але якщо їй щось не сподобатися, вона скаже про це в обличчя і не делікатну форму.

Дитинство та юність Алли Борисівни

Алла Пугачова народилася 15 квітня 1949 року у російській столиці у ній фронтовиків Зінаїди Архіпівни Одеговой і Бориса Михайловича Пугачова.

Алла була другою дитиною у сім'ї. Відомо, що батьки приділяли своїм дітям увагу.

Маленька Алла свій вільний час проводила з дворовими хлопцями у повоєнний період. Грати не було чим, умови життя були не дуже прийнятними.

Мама Алли помітила, що дівчинка має дуже гарний голос. Якось вона запросила вчителя з музичної школи, щоб він послухав співи доньки.

Вчитель зазначив, що дівчинка має добре поставлений голос і має слух. У 5 років маленька Алла стала ученицею музичної школи.

Заняття на піаніно практично одразу дали результати. Маленька Алла виступила на збірному концерті радянських музикантів на сцені колонного залу Будинку Спілок. Її ангельський голос зміг завоювати серця слухачів із першої секунди.

У 1956 році дівчинка вступила до 1-го класу. Навчання давалося дуже легко, особливо їй дуже подобалася музика. Вже в юності Пугачова мала своєрідний характер. Вчителі робили їй зауваження, але так чи інакше це не заважало залишатися дівчинці відмінницею.

Вчителі пророкували своїй учениці місце знаменитої піаністки. Алла Борисівна мріяла про те, щоб збудувати кар'єру співачки. Закінчивши школу, вона вступила до музичного училища імені М. М. Іполитова-Іванова на диригентсько-хорове відділення.

Навчання в музичному училищі її дуже тішило. Навчаючись на 2-му курсі, Алла Пугачова вперше вирушила до гастрольного туру у складі збірної програми «Мосестради».

Це був чудовий досвід. Завдяки йому вона зрозуміла, що її місце лише на сцені.

Початок та пік музичної кар'єри примадонни

Алла Пугачова: Біографія співачки
Алла Пугачова: Біографія співачки

Гастролі співачки були дуже вдалими. Примадонна почала працювати над записом дебютної пісні. Першу музичну композицію «Робот» вона презентувала на передачі «З доброго ранку».

Цей музичний дебют помітили продюсери та композитори, які пропонували молодій Аллі співпрацю.

Інтерес у Пугачової викликав маловідомий композитор Володимир Шаїнський. Незабаром Володимир написав для примадонни хіти — «Не сперечайся зі мною» та «Як би мені не закохатися». Ці треки підірвали музичний світ.

Саме завдяки цим музичним композиціям Пугачова зайняла першу позицію у Всесоюзному радіо.

Наступні кілька років Алла Борисівна Пугачова провела у колективі «Юність». Тоді примадонна об'їздила Крайню Північ та Заполяр'я.

Вона виступала перед буровиками, нафтовиками та геологами з піснями — «Просто дуже люблю», «Король, квіткарка та блазень». А також із композицією свого твору «Єдиний вальс».

Алла Пугачова відрахована з музичного училища

Гастролі стали позитивним досвідом для молодої Алли. Але водночас її відрахували з музичного училища.

Справа в тому, що Алла більшу частину навчального часу була у від'їздах. Вона була не допущена до іспитів. У результаті Пугачова так і залишилася недипломованим фахівцем.

Як покарання ректор музичного училища відправив Аллу викладати уроки музики до однієї з місцевих московських музичних шкіл.

Але все ж таки Алла змогла виконати наказ ректора, який у результаті допустив її до іспиту. І вона таки отримала диплом «Дірижер хору».

Диплом для Алли Борисівни був потрібен для заспокоєння своїх батьків. Після вручення диплома примадонна не стала диригентом, вона пішла підкорювати естрадно-циркове училище.

Алла Пугачова: Біографія співачки
Алла Пугачова: Біографія співачки

Разом зі своєю трупою Пугачова гастролювала маленькими селами і містами. У маленьких селищах трупа тішила місцевих працівників комічними номерами.

Наприкінці 1960-х років співачка виконавиця вирішила залишити циркове училище. Алла спробувала себе солісткою музичного ансамблю «Новий Електрон».

Через рік вона перейшла до музичного колективу «Москвичі». А за деякий час потрапила до групи «Веселі хлопці». З цього моменту і почалася зоряна година для примадонни.

Початок сольної кар'єри Алли Пугачової

У 1976 році співачка вирішила зайнятися сольною кар'єрою. Примадонна влаштувалася солісткою до організації «Москонцерт».

Виконавиця вперше стала лауреатом фестивалю "Пісня року-76". А також учасницею новорічного концерту «Блакитний вогник» із піснею «Дуже добре».

Popулярність Алли почала швидко збільшуватися. Примадонну почали часто показувати на телевізорі. Вона стала частим гостем програм та різних фестивалів.

Згодом артистка організувала в комплексі «Лужники» сольний концерт. А також отримала почесний «червоний рядок» від організації «Москонцерт». Це дозволило Аллі Борисівні виступати із сольною програмою на території Радянського Союзу та за його межами.

Тоді ж Алла Борисівна змогла виявити свої акторські дані. Спочатку вона зіграла співачку в легендарному фільмі «Іронія долі, або з легкою парою» як співачка. А потім їй запропонували головну роль у фільмі «Жінка, яка співає».

1978 року примадонна випустила дебютну платівку «Дзеркало душі». Перша платівка стала найбільш продаваною на території Радянського Союзу.

Алла Борисівна вирішила випустити кілька експортних варіантів представленого альбому різними мовами. Після цього Пугачова прокинулася популярним.

Після успішного дебюту Пугачова почала працювати над двома альбомами. Незабаром її шанувальники почули платівки «Піднімися над суєтою» і «Чи ще буде».

У цей же час вона познайомилася з Раймондом Паулсом і Іллею Резником. Вони написали для Алли Борисівни безсмертні хіти: «Маестро», «Справі час» та «Мільйон червоних троянд».

Наступні 10 років у житті Алли Борисівни Пугачової — це успіх, популярність та карколомна кар'єра співачки.

Примадонна постійно гастролювала біля інших країн. Крім того, їй вдалося випустити хіти: "Айсберг", "Без мене", "Дві зірки", "Гей, ви там нагорі!".

Алла Пугачова та рок музика

Алла Борисівна трохи змінила стиль. Вона почала позиціонувати себе як рок-співачка.

1991 року за день до розпаду Радянського Союзу Алла Борисівна Пугачова була нагороджена званням «Народна артистка СРСР». Саме примадонна стала останньою людиною, якій дісталося це звання.

Алла Пугачова: Біографія співачки
Алла Пугачова: Біографія співачки

На початку 1990-х років Алла Борисівна спробувала себе як бізнес-леді. Вона запустила виробництво власного елітного взуття, випустила парфуми "Алла". А також стала фундаторкою журналу з власним ім'ям.

У 1995 році Алла Борисівна повідомила шанувальникам про те, що йде у творчу відпустку. Щоби «фанати» її творчості не нудьгували, Алла Борисівна презентувала черговий альбом. Співачка надала йому тематичну назву «Не робіть мені боляче, панове». Збірка розійшлася значним тиражем.

Дохід виконавиці від продажу платівки становив понад 100 тис. доларів. Для того періоду часу це була величезна сума.

1997 року примадонна знову повернулася. Вона виступила на сцені міжнародного конкурсу "Євробачення". Спочатку на міжнародний конкурс мав їхати Валерій Меладзе.

Раніше Алла написала для Валерія трек "Примадонна", з яким він мав вирушити на конкурс. Але перед виступом Валерій захворів і Алла його підстрахувала.

Алла Пугачова на Євробаченні

На конкурсі «Євробачення» Алла Борисівна посіла лише 15-те місце, але виконавиця не засмутилася. Вона заявила про те, що участь у міжнародному конкурсі лише надихнула її не покинути сцену.

Алла Борисівна підготувала кілька «вибухових» шоу-програм «Вибране» та «Так!». З ними вона вирушила у велике турне по всьому світу.

За кілька років російська співачка дала понад 100 концертів на території Російської Федерації.

Алла Борисівна пройшла не найлегший життєвий шлях. Через 50 років успішної роботи на естраді вона добилася всього, про що мріють музиканти-початківці та співаки.

2005 року примадонна стала організатором популярного музичного фестивалю «Пісня року». Її компаньйоном став відомий композитор сучасності Ігор Крутой.

За час своєї творчої кар'єри Алла Борисівна реалізувала себе не лише як співачка, а й як талановитий автор. Мав хороший смак.

Алла Пугачова: Біографія співачки
Алла Пугачова: Біографія співачки

З-під пера артистки вийшли такі музичні композиції, як «Жінка, яка співає», «Єдиний вальс», «Осінь» та ін.

Кар'єру співачки та композитора примадонна успішно поєднувала з кар'єрою актриси. Режисери розуміли, що фільми, в яких з'явиться Алла Борисівна, стануть успішними.

За участю російської виконавиці вийшов блискучий фільм «Піна» наприкінці 1970-х років. У ньому знялася не лише примадонна, а й інші зірки радянського кіно.

Трохи згодом Алла Борисівна разом з іншою радянською зіркою Софією Ротару знялася у фільмі «Рецитал».

Крім цього, Пугачова не ігнорувала запрошення знятись у мюзиклі.

Алла Пугачова в ролі Проні Прокопівни

Найуспішнішою роботою, на думку професіоналів, була участь Алли у мюзиклі «За двома зайцями». У мюзиклі примадонні дісталася роль розбещеної Проні Прокопівни, та її кавалером був Максим Галкін.

Ще в Радянському Союзі Пугачова була популярною медіаособистістю. Її часто запрошували на різні шоу, проекти та програми.

До речі, рейтинг програм за участю співачки завжди підвищувався. Алла Борисівна взяла участь у понад 20 телевізійних проектах.

2007 рік для співачки був не менш продуктивним. Саме цього року виконавиця створила власну радіостанцію "Алла".

Пугачова прискіпливо вибирала музичні композиції, які треба запустити в ефір. Крім того, якийсь час вона була ведучою на радіо «Алла».

Радіо «Алла» Свого часу було популярною хвилею у меломанів. Проте у 2011 році радіо припинило свою діяльність.

Пугачова вирішила закрити свій проект після смерті Олександра Варіна (ідейного натхненника радіо «Алла»). За недовге існування на радіостанції з'явився мільйон вдячних слухачів.

Крім цього, примадонна стала фундаторкою власної музичної премії «Золота зірка Алли». Кожному, хто отримав премію, дала 50 тис. $ на розвиток музичної кар'єри.

Припинення гастрольної діяльності

Навесні 2009 року Алла Борисівна шокувала шанувальників своєї творчості несподіваною заявою. Співачка повідомила, що припиняє свою гастрольну діяльність.

Співачка вирушила до гастрольного туру «Сни про кохання». Під час прощального гастрольного туру співачка провела близько 37 концертів територією країн СНД.

З цього моменту співачка більше не займалася гастрольною діяльністю. Більше того, вона не випускала нових альбомів.

За цей період у неї з'явилося лише кілька треків. Проте вона часто з'являлася на російському телебаченні. Виконавиця займалася пошуком нових талантів на конкурс «Нова хвиля» та шоу «Фактор А».

У 2014 році примадонна стала учасницею телевізійного проекту «Точ-у-точь». На проекті Алла Борисівна була третьою суддею.

Окрім того, на початку 2015 року вона відкрила дитячий центр Family Club. До нього увійшли тримовний дитячий садок та група дитячого розвитку. Алла є не лише директором дитячого центру, а й викладачем.

Алла Пугачова: Біографія співачки
Алла Пугачова: Біографія співачки

Нагороди Алли Пугачової

За свою успішну музичну кар'єру Алла Борисівна неодноразово була нагороджена різними нагородами та преміями.

Примадонна зазначала, що найбільшими нагородами вважає: орден «За заслуги перед Батьківщиною», «Орден Святого Месропа Маштоца», премію білоруського президента «Через мистецтво до миру та взаєморозуміння».

Алла Борисівна пройшла великий шлях до вершини музичного олімпу. Сьогодні вона є її завойовником.

На честь російської співачки у 1985 році на території Фінляндії було названо пором. Кілька іменних плит з ініціалами примадонни розміщено в Ялті, Вітебську та Аткарську.

Після відходу з великої сцени співачка активно почала брати участь у політичному житті власної держави.

На початку 2005 року примадонна увійшла до складу Громадської палати Російської Федерації як представник загальноросійського об'єднання.

2011 року політичним фаворитом Алли Пугачової стала партія «Права справа». Російська співачка зізналася у тому, що саме у цих хлопцях побачила гарне майбутнє для Росії.

Лідером політичної партії був Прохоров. Після його звільнення з посади голови «Права справа» Пугачова також вийшла з партії.

Особисте життя Алли Пугачової

Особисте життя Алли Борисівни не менш насиченою, ніж її музична кар'єра.

Примадонна завжди погоджувалась з тим, що має непростий характер. І її чоловікам було важко з ним миритися.

Перший чоловік Алли Пугачової: Миколас Орбакас

Перший шлюб співачка уклала в юності. 1969 року вона оголосила своїм батькам про те, що виходить заміж за литовського артиста цирку Миколаса Орбакаса.

То справді був ранній шлюб. Молоді люди були готові до сім'ї. Кожен із них займався власною кар'єрою.

Алла Пугачова: Біографія співачки
Алла Пугачова: Біографія співачки

Плодом кохання Миколаса та Алла стала донька, яку назвали Христина. Практично відразу після її народження Пугачова та її чоловік розлучилися.

Батько Христини не відмовлявся від виховання своєї дочки і всіляко допомагав їй.

Другий чоловік Алли Пугачової: Олександр Стефанович

Після розлучення Пугачова довго не сумувала. Її другим чоловіком став відомий радянський режисер Олександр Стефанович.

Молоді люди розписалися 1977 року. А 1981 року вони подали на розлучення. Олександр заявив, що Алла повністю віддалася музичній кар'єрі. А про свої подружні обов'язки вона зовсім забула.

Третій чоловік Алли Пугачової: Євген Болдін

У 1985 році Алла вийшла заміж за Євгена Болдіна. Він 8 років за сумісництвом був продюсером співачки.

Але цей союз проіснував недовго. Згодом законний чоловік примадонни побачив, що вона зустрічається з партнером по сцені. Володимиром Кузьміним.

Період заміжжя Алли та Євгена примадонна називає дуже важким. У третьому шлюбі вона мала можливість вдруге відчути радості материнства. Але сувора та непокірна Алла перервала вагітність, оскільки мріяла про видатну кар'єру співачки.

Алла Пугачова та Філіп Кіркоров

1994 року артистка презентувала пісню «Кохання, схожа на сон». Співачка присвятила музичну композицію Філіпу Кіркорову.

Їхній роман розвивався настільки стрімко, що у 1994 році молоді люди вирішили одружитися. Їхній шлюб уклав мер Санкт-Петербурга Анатолій Собчак.

На момент весілля Філіппу було лише 28 років, а Аллі — 45.

Багато хто називав шлюб Алли та Кіркорова проектом примадонни. Але пара проіснувала в офіційному шлюбі близько десяти років.

Вони навіть встигли повінчатися. Щоправда, про дітей і мови не могло бути. Кожен із партнерів мав свій характер. І багато хто відзначав те, що пара не стримувала своїх емоцій і могла посваритися на людях.

Алла Пугачова: Біографія співачки
Алла Пугачова: Біографія співачки

У 2005 році пара оголосила про те, що розлучається. Причин такого рішення Кіркоров та Пугачова не озвучили. Але багато хто говорив про те, що зоряна пара розлучилася через великі борги Кіркорова.

Співак вклав 5 млн доларів у мюзикл «Чикаго», який у результаті виявився «провальним».

Алла Пугачова та Максим Галкін

2011 року Пугачова шокувала заявою про те, що вона виходить заміж за Максима Галкіна.

Пугачова не заперечувала, що романтичні стосунки у них із Максимом почалися ще на початку 2000 року. А з 2005 року вони з Максимом почали жити шлюбом, але приховували це.

Журналісти досі не дають спокою Максиму та Аллі. Багато хто знову говорить про те, що Максим — черговий проект Пугачової.

Максима також поливають брудом, говорячи про те, що він є альфонсом. І що від Алли йому потрібні виключно кошти.

Незважаючи на велику різницю у віці, Алла та Максим виглядають дуже щасливими. Алла переїхала до заміського будинку Галкіна. Вони ведуть спільний побут.

Пугачова говорить про те, що такою щасливою вона не відчувала себе ще ніколи.

У 2013 році їхня родина стала ще більшою. На світ з'явилися близнюки — Гаррі та Єлизавета.

За словами Алли Борисівни, малюків виносила сурогатна мати. Однак у їхніх жилах тече кров Алли та Максима.

Алла Пугачова зараз

Сьогодні Пугачова рідко з'являється на сцені. Алла присвячує свій час Максиму та дітям. Але в 2018 році вона все ж таки з'явилася на сцені. Зі своїм номером примадонна виступила у свого друга Іллі Рєзніка.

На концерті з нагоди ювілею Іллі Алла Пугачова підготувала блискучий номер. Примадонна стала молодшою, підтягнутою і з бездоганною фігурою для свого віку, вона виглядала щасливою жінкою.

Алла Борисівна веде свою сторінку до Instagram. Там іноді з'являються фотографії її сім'ї.

Нещодавно вона опублікувала свою фотографію без макіяжу та перуки. Але закохані шанувальники були шоковані зовнішнім виглядом примадонни. Один із передплатників написав про те, що без макіяжу співачці набагато краще.

Співачка говорить про те, що настав час насолодитися собою, своїми досягненнями та улюбленим хобі.

Пугачова займається живописом. Роботи з'являються у Instagram співачки.

Алла Пугачова у 2021 році

оголошення

Чоловік Алли Борисівни у соцмережах опублікував відеокліп, головною героїнею якого стала Примадонна російської естради. Ролик було знято в одному із російських кінотеатрів. У порожній залі співачка виконала уривок музичного твору Т. Сніжин «Ми в цьому житті тільки гості». Фоном для виступу стала кінострічка Козловського «Чорнобиль». (Не розказані історії про Чорнобильську катастрофу.) Спів Пугачової супроводжується зворушливими уривками з фільму.

наступне повідомлення
Shortparis (Шортпаріс): Біографія групи
Ср Лип 13 , 2022
Shortparis – музичний колектив, родом із Санкт-Петербурга. Коли вперше гурт презентував свою пісню, то експерти одразу почали визначати, в якому музичному напрямку творить колектив. Про те, в якому стилі грає музичний колектив, жодної думки немає. Єдине, що достеменно відомо, так це те, що музиканти творять у стилі пост-панк, інді, і […]
Shortparis (Шортпаріс): Біографія групи